والیبال

سرمربی تیم های ملی والیبال ساحلی ایران گفت: ملی‌پوشان شرکت کننده در اردوی آماده‌سازی قشم، در شرایط خوبی قرار دارند و برای حضور شایسته در تور تک ستاره درگهان آماده هستند.

به گزارش سایت فدراسیون والیبال، رضا نائینی درباره میزان آمادگی ساحلی‌بازان کشورمان برای تور جهانی تک ستاره درگهان گفت: اردوی مشترک تیم‌های ملی بزرگسالان و جوانان، با حضور 10 بازیکن از هشتم دی ماه در جزیره قشم آغاز شد و تمرینات در دو نوبت صبح و بعدازظهر پیگیری شد.

وی تصریح کرد: خدا را شکر، وضعیت روحی و روانی بازیکنان بسیار عالی است و ملی‌پوشان درشرایط آمادگی جسمانی مطلوبی قرار دارند و آماده حضور در مسابقات پیش رو هستند.

سرمربی تیم‌های ملی والیبال ساحلی به برگزاری اردوی مشترک بزرگسالان و جوانان اشاره کرد و گفت: این اردو فرصت مناسبی برای جوانان، جهت تجربه اندوزی بود که جا دارد بابت برگزاری بسیار منظم اردو و تسهیلات فدراسیون، تشکر و قدردانی کنم.

وی هدف آینده تیم‌های ملی ساحلی بزرگسالان را کسب سهمیه المپیک و قهرمانی دررقابت‌های آسیا دانست و گفت: حضور شایسته در تورهای جهانی قشم و بندرعباس، می‌تواند برای رسیدن به این اهداف کمک کند.

مازیار هوشمند سرمربی تیم‌های ساحلی جوانان نیز اهداف آینده این تیم‌ها را کسب سهمیه جهانی و قهرمانی در رقابت‌های آسیایی که اسفند ماه در تایلند برگزار می‌شود دانست و گفت: رقابت‌های جهانی قشم، محک و میدان خوبی برای آمادگی بیش‌تر بازیکنان جوان است.

هوشمند به عدم حضور ابوالحسن خاکی‌زاده به دلیل مصدومیت در تمرینات اشاره کرد و گفت: امیر زمانی از مازندران جایگزین این بازیکن شد و در تمرینات شرکت کرد.

تور جهانی تک ستاره والیبال ساحلی درگهان از 17 تا 20 دی ماه برگزار می‌شود و اردوی آماده‌سازی تیم‌های ملی والیبال ساحلی برای حضور در این مسابقات از 7 تا 15 دی ماه به میزبانی جزیره قشم برگزار می‌شود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

آزمون در لیست خرید دو باشگاه اروپایی

بازتاب تماس استقلال با دی‌بیاسی در توتومرکاتو وب

author
نویسنده :

سید مهدی صفدری

خبرنگار و علاقه مند به اینفوگرافی ،گرافیک، فوتبال، تنیس و ورزشهای دیگر