والیبال

ملی‌پوش والیبال بانوان، برای صعود تیم ملی از مرحله گروهی رقابت‌های انتخابی المپیک، شانس قائل است.

به گزارش سایت فدراسیون والیبال، اسما سعیدی با اشاره به برگزاری 4 مرحله اردو برای بانوان ملی‌پوش گفت: «تیم ملی والیبال تاکنون 4 مرحله اردو برگزار کرده و یک سری از بازیکنان از اولین اردوها حضور داشتند و برخی هم در جریان اردوهای بعدی اضافه شدند. در مجموع اردوهای خوبی را پشت سر گذاشتیم.

وی با یادآوری این که چندی پیش ماجرای سرماخوردگی برخی بازیکنان تا حدودی خبرساز شد، گفت: در کنار این اتفاق، 2 الی 3 بازیکنان هم با برخی آسیب‌های جزئی مواجه شدند که خوشبختانه هم سرماخوردگی بازیکنان برطرف شد و هم مصدومان به شرایط آمادگی و سلامت رسیدند.

بازیکن تیم ملی بانوان تصریح کرد:امروز هم آخرین تمرین پیش از اعزام را برگزار کردیم و ان‌شاءالله امشب راهی تایلند محل برگزاری مسابقات خواهیم شد.»

وی در تشریح هدف تیم ملی از حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک با توجه به جوان بودن ترکیب تیم گفت: «با توجه به جوان بودن ترکیب تیم، هدف این بود که تیم بیشتر به منظور کسب تجربه راهی مسابقات شود و روی کسب نتیجه در این مسابقات حساب خاصی باز نکرده بودیم. اما کم کم و در جریان تمرینات تیم ملی، کادرفنی به این نتیجه رسید که ممکن است بتوانیم از مرحله گروهی صعود کنیم و حتی بتوانیم جزو 4 تیم قرار بگیریم.

وی ادامه داد: امیدوارم که این اتفاق بیافتد چون توانایی بازیکنان بسیار بالاست.»

سعیدی افزود: «مهم‌ترین حریف ایران در مرحله گروهی کره جنوبی است و امیدواریم شانس پیروزی مقابل اندونزی و قزاقستان را داشته باشیم. تیم‌های حاضر در مرحله گروهی را به خوبی آنالیز کرده‌ایم. ان‌شاءالله اگر بتوانیم نکاتی که در خصوص این تیم‌ها به ما گوش‌زد شده را در زمین مسابقه پیاده کنیم، می‌توانیم از گروه‌مان صعود کنیم.»

مسابقات والیبال انتخابی المپیک 2020 توکیو در گروه زنان از 17 تا 22 دی ماه به میزبانی تایلند برگزار می‌شود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

نفرات برتر هفته ششم لیگ تیراندازی معرفی شدند

اداى احترام اعضاى تيم اميد به سردار سليمانى

author
نویسنده :

سید مهدی صفدری

خبرنگار و علاقه مند به اینفوگرافی ،گرافیک، فوتبال، تنیس و ورزشهای دیگر