فوتبال

سخنگوی باشگاه شهرخودرو خراسان گفت: قرارداد بازیکن جدید این تیم هیچ مشکلی ندارد و به شایعات توجهی نمی‌کنیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی شهرخودرو خراسان، جواد طاری‌بخش، سخنگوی باشگاه شهرخودرو در خصوص صحبت‌های مطرح‌شده در رابطه با قرارداد حسن جعفری با شهرخودرو اظهار کرد: به شایعات توجه نمی‌کنیم و قرارداد امضاشده میان جعفری و شهرخودرو هیچ ایرادی ندارد.

وی افزود: اینکه باشگاه نساجی مدعی شده جعفری تحت قرارداد این تیم بوده صحت ندارد‌. آنهایی که به ما به بهانه‌ این انتقال، انگ بی‌اخلاقی زدند در نظر داشته‌باشند که پیش از اظهارنظر باید قوانین را به دقت مطالعه کنند. مطمئنا اگر دوستان در باشگاه نساجی از قوانین مطلع باشند، دست به هر اظهارنظری نمی‌زنند. بیان صحبت‌های احساسی و بی‌منطق از سوی شخصی که در باشگاهی لیگ برتری سمت دارد، قطعا زیبنده فوتبال ایران نیست.

طاری‌بخش گفت: همواره سعی کرده‌ایم در فضایی آرام و حرفه ای گام برداریم و توجهی به این قبیل صحبت‌ها که با اهدافی خاص منتشر می‌شود نداریم. با توجه به اینکه در آستانه آغاز رقابت‌های آسیایی هستیم، تمام تمرکزمان روی موفقیت هرچه بیشتر نماینده ایران است و دیگر وقتی برای توجه به این صحبت‌های عجیب، احساسی و غیرمسئولانه برخی افراد نداریم.

سخنگوی باشگاه شهرخودرو خاطرنشان کرد: از روز شروع به کار در بالاترین سطح فوتبال ایران و به ویژه از روزهایی که حمیداوی مالکیت باشگاه را به عهده گرفته‌است، سعی کرده‌ایم به شکلی تماما حرفه‌ای و ساختارمند در راه خود قدم برداریم و با کسب نتایج خوب، شادی را به دل هواداران خوب‌مان هدیه کنیم.

طاری‌بخش خاطرنشان کرد: در رابطه با خریدهای صورت‌گرفته در نیم‌فصل نقل‌وانتقالاتی لیگ برتر نوزدهم نیز باید تاکید کنیم که باشگاه شهرخودرو خراسان پیش از هر اقدامی، استعلام‌های لازمه را از سازمان لیگ برتر اخذ نموده‌است و به عنوان یک باشگاه واقعا تماما خصوصی در فوتبال ایران، مخالف هرگونه کار غیرقانونی در فوتبال ایران است.

طاری‌بخش در پایان تاکید کرد: حسن جعفری، بازیکن سابق نساجی پیش از حضور در مشهد و امضای قرارداد با باشگاه شهرخودرو خراسان، قراردادش را با حضور در سازمان لیگ فسخ به علت کرده است.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

بواتنگ در لیست خرید توپچی‌های لندن

رد پیشنهاد 34 میلیون پوندی چلسی برای «دمبله»

author
نویسنده :

سید مهدی صفدری

خبرنگار و علاقه مند به اینفوگرافی ،گرافیک، فوتبال، تنیس و ورزشهای دیگر