ایران


 برانکو ایوانکوویچ این روزها سوژه اصلی فوتبال دوستان است، شایعه حضور وی روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران  و همچنین اتفاقات پیرامون وی و باشگاه پرسپولیس باعث شده تا وی به شایعات پاسخ دهد. لازم به ذکر است خبرگزاری مهر خبر فسخ قرارداد مارک ویلموتس داده است و جزییات فسخ قرارداد مرد بلژیکی نیز منتشر شده است تا شایعات حضور برانکو رنگ واقعیت بگیرد.

متن گفت‌و‌گوی برانکو با خبرگزاری فارس را در زیر بخوانید:

فارس: طی روزهای اخیر شایعات زیادی مطرح شده که محمد حسن انصاری فرد با شما برای هدایت پرسپولیس تماس گرفته است. آیا این موضوع صحت دارد؟
 خیر. اصلا چنین چیزی نیست.این موضوع شایعه است.

فارس: پیش از این هم انتشار عکس‌های شما با سفیر کرواسی این شایعه را ایجاد کرد که برای هدایت تیم ملی ایران این ملاقات انجام شده است...

 همانطور که قبلا هم گفتم در آن نشست برای حل مشکلم با پرسپولیس صحبت کردیم. سفیر از دوستان من است و سالها است با هم ارتباط داریم. او در آن نشست اعلام کرد با اختیاراتی که دارد برای حل مشکلم با پرسپولیس اقدام خواهد کرد.

فارس: پس آن دیدار فقط برای حل مشکل شما با پرسپولیس بود...
 همین طور است.

فارس: این روزها بحث حضور شما در تیم ملی ایران هم داغ است. آیا اگر پیشنهادی در این زمینه شود قبول می‌کنید؟
 تا جایی که من می‌دانم مارک ویلموتس هنوز سرمربی تیم ملی ایران است.

فارس: شایعات زیادی مبنی بر فسخ قرارداد مربی کنونی تیم ملی مطرح شده و حتی شاید این موضوع به زودی رخ دهد. در آن صورت آیا هدایت تیم ملی را قبول می کنید؟

 من نمی‌توانم در حال حاضر به این سوال شما جواب بدهم. تیم ملی ایران تیم بسیار خوبی است و بازیکنان ایران برای هر مربی در دنیا جالب توجه هستند. معتقدم تیم ملی ایران تیمی است که می تواند باز هم نتیجه بگیرد و به موفقیت برسد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

آلیسون بکر: مسی را به عنوان یک پشتیبان می بینم نه یک رقیب

بهترین گل های دله علی در لیگ برتر انگلیس فصل ۲۰-۲۰۱۹

author
نویسنده :

آناسیسما

مطالب مرتبط