اروپا

پس از برد 3-1 لاتزیو مقابل یوونتوس که باعث شد بیانکوچلستی به 5 امتیازی اینتر صدرنشین برسد، سیمونه اینزاگی از لزوم جاه طلب‌تر بودن شاگردان خودش صحبت کرد.

به گزارش فوتبال ایتالیا، شب گذشته کریستیانو رونالدو تیم مهمان را پیش انداخت ولی گل‌هایی از لوئیز فلیپه و سرگی میلینکوویچ ساویچ ورق را برگرداند و در نهایت فیلیپه کایسدو با گل خود، تیر خلاص را به بیانکونری زد تا اینزاگی پس از بازی بگوید:

 

در فرمی عالی به سر می‌بریم و باید جاه طلب باشیم. شش هفته قبل مردم از نتیجه نگرفتن ما صحبت می‌کردند ولی من خونسردی خودم را حفظ کردم. باشگاه همیشه رابطه نزدیکی با من داشت و حتی وقتی می‌باختیم، به من تضمین داد که مشکلی در کار نیست. 

از اولین برد بیانکوچلستی مقابل یوونتوس در سری آ از دسامبر 2003 گرفته تا اولین برد اینزاگی مقابل مائوریتزیو ساری، شب گذشته شب رکوردشکنی‌ها بود.

 

از بردی که در اینجا و پس از 16 سال کسب کردیم لذت می‌بریم. آخرین بردمان را به یاد دارم چون خودم روی نیمکت حضور داشتم! چند ساعتی از این وضعیت لذت می‌بریم ولی از پنجشنبه باید دوباره تلاش کنیم تا در لیگ اروپا بمانیم. اعضای کوروا هرگز دست از تشویق کردن ما نکشیدند ولی می‌دانیم ممکن است اوضاع در فوتبال و به ویژه در رم، به سرعت تغییر کند. 

به اشتراک گذاری این مطلب!

وردربرمن - پادربورن

باشگاه پرسپولیس در پی جذب مهاجم خارجی است؛ ارائه رزومه دو مهاجم خارجی به سرمربی پرسپولیس

author
نویسنده :

پریما هدایتی