ایران

سرمربی سپاهان معتقد است دیدار تیمش برابر پیکان حکم فینال را دارد.

 

امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پیکان اظهار داشت:

 تشکر دارم از انجمن ورزشی نویسان اصفهان که بیانه داده بودند. طبیعتاً بازی‌ها شرایط حساسی را پیدا کرده است و بازی‌ها نشان می‌دهند در صدر جدول رقابت حساس شده و شش تیم در رقابت هستند. در این بین ما به دنبال اهداف خود هستیم و در این هفته‌ها نشان دادیم که چقدر تیم باکیفیتی هستیم، ولی شانس با ما یار نیست.

به نقل از تسنیم، وی در ادامه افزود:

 امیدواریم موقیعت‌های‌مان فردا تبدیل به گل شوند. بازی فردا برای ما حکم فینال را دارد، ولی خوشحالیم که با تیمی بازی داریم که به دنبال بردن است و بازی پاک را ارائه می‌کند و برای همین می‌دانیم بازی خوبی خواهد شد.

قلعه‌نویی با اشاره به غیبت سه بازیکن تیمش در بازی فردا خاطر نشان کرد:

 امیدواریم بازیکنان جایگزین شرایط خوبی داشته باشند و از فرصت بازی استفاده کنند و البته شرایط به نحوی برای ما رقم بخورد که سه امتیاز را از آن خود کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به حواشی این روزهای فوتبال تصریح کرد:

 اینقدر داستان و حاشیه درست می‌کنند که شریط برای ما سخت می‌شود. الان فاصله بازی‌ها خیلی کم است، ولی خود بازیکنان نشان دادند که از نظر فنی، رفتاری و انگیزشی در شرایط خوبی هستند. بازی ما با نساجی و شهر خودرو را نگاه کنید. ببینید خارج از مسائلی که درست کردند و خد را شکر دست‌شان رو شد، چقدر ما بازی‌های خوبی را داشتیم. در مشهد بعد از اخراج محبی طبیعی بود که اجازه ایجاد موقعیت به حریف ندهیم و حریف هم موقعیت نداشت، ولی روی غفلت گل مساوی را زدند.

وی ادامه داد:

 تیم ما در شرایط خوبی است و وقتی بازی با نساجی و شهر‌ خودرو را دیدم به تیمم خیلی امیدوار شدم و من به‌عنوان مسئول فنی تیم سپاهان خیلی خوشحالم.

 

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

لایپزیش علاقه مند به جذب بنیامین هنریکس است

هیرنفین - ویلم

author
نویسنده :

نیما اعلایی نژاد

مطالب مرتبط