اروپا

کاپیتان تیم رئال مادرید سرخیو راموس در ستایش از ستاره ی مهاجم تیم بارسلونا، لیونل مسی را یکی از "بزرگ ترین بازیکنان تاریخ فوتبال" لقب داد. لوس بلانکوس در دیداری بسیار حساس یکشنبه شب در استادیوم سانتیاگو برنابئو به مصاف بارسلونا خواهد رفت.

رئال مادرید در حال حاضر با دو امتیاز اختلاف پایین تر از رقیب دیرینه ی خود بارسلونا در جایگاه دوم جدول ایستاده است و برای بازپسگیری صدرنشینی در این بازی به برد احتیاج دارد.

در یک اقدام بسیار عجیب، یک روز قبل از بازی، راموس کاپیتان تیم رئال مادرید در ستایش و تمجید از همتای خود در بارسلونا، ستاره ی آرژانتینی کاتالان ها را یکی از "بزرگ ترین بازیکنان تاریخ فوتبال" لقب داد اما در ادامه گفت که نگران حضور او در بازی نیست چرا که مسی 32 ساله نخواهد توانست دروازه ی رئالی ها را تهدید کند:

«من برای او (مسی) احترام زیادی قائل هستم. من فکر می کنم که او یکی از بزرگترین بازیکنان در تاریخ فوتبال است و به او احترام می گذارم. امیدوارم یکشنبه روز او نباشد و ما بتوانیم کارمان را درست انجام بدهیم و در بهترین حالت بتوانیم بازی را ببریم که در اینصورت خیلی خوب خواهد شد. من برای او به عنوان یک فوتبالیست بهترین ها را آرزو می کنم، ولی تا جایی که روی ما تاثیر منفی نداشته باشد. من فکر می کنم که او یکی از بهترین هاست و من برایش احترام زیادی قائلم.»

منبع: FoxSports

به اشتراک گذاری این مطلب!

تسلیت بابت درگذشت همکاری گرامی

رنگرز: آغاز تمرینات تیم‌های ملی منوط به تصمیم اتحادیه جهانی کشتی است

author
نویسنده :

امیر علی پور

کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی ، کارشناس سئو و مدیریت محتوا