اروپا

به گزارش ورزشیها، در جریان بازی دیشب منچستریونایتد در مقابل استون ویلا که سه بر صفر به سود منچستری ها به پایان رسید، میسن گرین وود، پدیده جوان شیاطین سرخ موفق شد یکی از گل های تیمش را وارد دروازه استون ویلا کند. اما این گل او کاملا متفاوت بود چرا که باعث شد نامش در کنار وین رونی، اسطوره این باشگاه ثبت شود.

وین رونی به همراه میسن گرین وود به تنها بازیکنانی در تاریخ باشگاه منچستریونایتد تبدیل شدند که با سن زیر 20 سال توانستند در سه بازی پیاپی گلزنی کنند.

گرین وود در فصل جاری اعتماد سولسشر را بدست آورده و در کنار مارکوس رشفورد و آنتونی مارسیال به بازی گرفته می شود. او اکنون به واسطه عملکرد بسیار خیره کننده اش به یکی از ستون های من یونایتد تبدیل شده است. گرین وود که 18 سال سن دارد در 44 بازی موفق به زدن 18 گل شده است.

میسن گرین وود در بازی مقابل برایتون که با پیروزی سه بر صفر من یونایتد به پایان رسید زننده یکی از گلهای تیمش بود. 4 روز بعد در بازی من یونایتد با بورنموث که به پیروزی 5 بر 2 منچستری ها انجامید عملکرد خیره کننده ای داشت و 2 گل از 5 گل تیمش را به ثمر رساند. بعد این این بازی، آلن شیرر، اسطوره گلزنی انگلستان خواست تا گرین وود به تیم ملی کشورش دعوت شود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

کولیبالی به شایعات خروجش از ناپولی پاسخ داد!

لیورپول 1-1 برنلی؛ شاگردان کلوپ بالاخره در آنفیلد متوقف شدند!

author
نویسنده :

امیر علی پور

کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی ، کارشناس سئو و مدیریت محتوا