ایران

به گزارش ورزشیها، باشگاه استقلال به صورت رسمی اعلام کرد که 4 بازیکن با این تیم به تهران برنمی‌گردند. این چهار بازیکن همان اسامی مدنظر و مورد انتظار هواداران استقلال هستند که به همراه تیم به تهران بازنمی‌گردند. شیخ دیاباته، علی کریمی، روزبه چشمی و میلیچ.

دو بازیکن خارجی استقلال طبعا به دلیل پایان فصل و لزوم بازگشت به خانه استقلال را همراهی نمی کنند اما علی کریمی و روزبه چشمی در شرایطی به تهران بازنمیگردند که به نظر می رسد قصد دارند در فصل آینده در لیگ ستارگان قطر به کار خود ادامه دهند.

موضوع بازنگشتن روزبه چشمی به توافق اولیه او با ام الصلال مربوط می شود و اگر او به ایران باز میگشت، برای حضور مجدد به قطر، باید پروسه قرنطینه دو هفته ای را طی میکرد که این مسئله ممکن بود توافق او با ام الصلال را بر هم بزند. چرا که تا پایان زمان نقل و انتقالات فوتبال قطر زمان زیادی باقی نمانده است و اگر چشمی این مدت زمان را در قرنطینه به سر می برد، عملا فصل نقل و انتقالاتی فوتبال قطر به پایان می رسید.

علی کریمی نیز که قراردادی با استقلال ندارد، به همراه چشمی در قطر مانده است تا شانس خود را برای انتخاب تیم آینده اش در این کشور محک بزند. کریمی که در ابتدا قصد حضور در قطر و ملحق شدن به کاروان استقلال در لیگ قهرمانان آسیا را نداشت، پس از مذاکره ای که با مدیران این تیم داشت، راهی دوحه شد و استقلال را در سه دیدار الشرطه، الاهلی و پاختاکور همراهی کرد.

حالا و در حالیکه احمد سعادتمند و دیگر مدیران استقلال به دلیل عملکرد ضعیف و پرحاشیه در زمینه انتخاب سرمربی آینده آبی پوشان زیر شدیدترین انتقادهای هواداران استقلال قرار دارند، در صورت جدایی این 4 بازیکن با شرایط سختی روبرو خواهند شد.

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

مندی: از امضای قرارداد با رئال خیلی می ترسیدم!

بارسلونا 4 – 0 ویارئال | شروع فوق العاده ی کومان

author
نویسنده :

امیر علی پور

کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی ، کارشناس سئو و مدیریت محتوا

مطالب مرتبط