اروپا

به گزارش ورزشیها، رایان گیگز، ستاره سابق منچستریونایتد و اسطوره این باشگاه که اکنون سرمربیگری تیم ملی ولز را برعهده دارد گفته است زمانی که در من یونایتد به عنوان دستیار فعالیت می کرده است آرزو داشته که بتواند روزی هدایت تیم محبوبش را برعهده گیرد و این رویایش بوده است. رایان گیگز اما می گوید با اتفاقاتی که پیش آمده است او دیگر شانس سرمربیگری در من یونایتد را از دست داده است.

گیگز پس از اینکه دوران فوتبالش را به پایان رساند زمانی که دیوید مویس از سمت سرمربیگری من یونایتد اخراج شد به عنوان مربی موقت هدایت شیاطین سرخ را برعهده گرفت و این شغل را برای مدتی امتحان کرد. او پس از اینکه لوئیس فن خال سرمربی من یونایتد شد به مدت 2 فصل دیگر در این تیم دستیار این مربی بود. اما وقتی ژوزه مورینیو هدایت من یونایتد را در سال 2016 بدست گرفت گیگز باشگاه را ترک کرد سرمربی تیم ملی ولز شد.

رایان گیگز گفت:

«راستش پس از مویس سرمربیگری من یونایتد را می خواستم. این روزها گرایشی است که مربیان جوانی که در یک باشگاه بازی کرده اند به سمت سرمربیگری آن تیم انتخاب می شوند. ولی آن روزها اکثر مربیان مسن بودند و باشگاه ها فکر می کردند آنها ریسک کمتری دارند.

البته من پس از مویس آماده نبودم ولی پس از اخراج فن خال خیلی آماده بودم و واقعا این را می خواستم. هیچوقت به این رویا نزدیک نشدم. من حالا برای هدایت من یونایتد آماده ام ولی به نظرم فرصت از دست رفته است. از شغل الآنم راضی ام و لذت می برم. فکر کنم در نهایت یک پست مدیریتی بگیرم ولی واقعا نمی دانم.»

به اشتراک گذاری این مطلب!

من یونایتد در پی هوایی کردن ستاره ترکی میلان!

حضور تماشاگران در آلمان بار دیگر ممنوع شد!

author
نویسنده :

محمد امین کریمی

تکنسین فناوری اطلاعات و ارتباطات با 12 سال سابقه ورزش در رشته تکواندو!