اروپا

به گزارش ورزشیها، در تمام روزهای نقل و انتقالات تابستانی شایعه های زیادی در مورد مدافع سنگالی ناپولی بعنی کالیدو کولیبالی به گوش می رسید. این بازیکن که در آستانه جدایی از ناپولی قرار گرفته است گفته می شد تمامی کارهای انتقال او به منچسترسیتی نهایی شده است. در نهایت پس از کش و قوس های زیاد این مدافع مستحکم در ناپولی ماندنی شد.

مصدومیت ر سال گذشته برای این مدافع مشکلات زیادی را به وجود آورد به طوری که او بسیاری از بازی های تیمش را از دست دا اما این طور به نظر می رسد که کولیبالی زیر نظر جنارو گتوزو بار دیگر به روزهای اوج خودش برگشته است و در بهترین فرم خود دارد بازی می کند.

ناپولی دیشب موفق شد در چارچوب رقابت های لیگ اروپا با 1 گل حریف خود یعنی رئال سوسیداد را شکست دهد. کولیبالی هم در این بازی عملکرد قابل قبولی را ارائه داد. حالا این مدافع بار دیگر مصاحبه کرده است و نسبت به علاقه تیم هایی مثل پاری سن ژرمن و من سیتی نسبت به خودش واکنش نشان داده است.

کالیدو کولیبالی، مدافع ناپولی در این مورد اظهار داشت:

«چیزی که مهم است این است که من ناپولی را دوست دارم و ناپولی هم من را دوست دارد. این چیزی است که مهم است. من هنوز هم 3 سال قرارداد دارم. می دانم که برخی از باشگاه ها برای جذب من تلاش می کنند ولی من در ناپولی خوشحالم و می خواهم هواداران این تیم را خوشحال کنم. می بینیم چه می شود ولی من 100 درصد به ناپولی متعهد هستم.»

به اشتراک گذاری این مطلب!

ربیع خواه در حال مذاکره با 3 تیم لیگ برتری!

فرتونگن: پوچه می خواهد سرمربی یک تیم بزرگ شود!

author
نویسنده :

محمد امین کریمی

تکنسین فناوری اطلاعات و ارتباطات با 12 سال سابقه ورزش در رشته تکواندو!