اروپا

به گزارش ورزشیها، یان فرتونگن ستاره 33 ساله بلژیکی که این روزها عضو تیم پرتغالی بنفیکا است پیش از رفتن به لیگ پرتغال در تاتنهام هاتسپر بازی می کرد و شاگرد مائوریسیو پوچتینو بود. یان فرتونگن حالا فاش کرده است که مربی سابقش که اکنون بدون تیم است بی تاب برگشت به شغل مربیگری است و آرزو دارد که بتواند سرمربیگری منچستریونایتد را بدست بیاورد.

این مربی آرژانتینی وقتی از تاتنهام اخراج شد 1 سال است که بدون تیم مانده است و طبق گفته فرتونگن پوچه می خواهد با یک تیم بزرگ به دنیای مربیگری برگردد. این روزها خیلی از اخبار به شایعه مربوط به جانشینی اوله گنار سولسشر توسط پوچتینو مربوط می شود و پس از شکست 6 بر 1 من یونایتد از تاتنهام این شایعات بیشتر هم شد ولی مدتی است که من یونایتد با سولسشر دارد نتایج بسیار خوبی را کسب می کند.

یان فرتونگن در این مورد گفت:

«تصور می کنم که پوچتینو می خواهد برگردد. من فکر می کنم لیگ برتر انگلیس برای او بهترین گزینه است چرا که او به آمادگی بدنی و فوتبال فیزیکی اهمیت بسیار زیادی می دهد. من فکر می کنم بهترین گزینه برای او مربیگری در لیگ برتر انگلیس است.

او همیشه به دنیال مربیگری در یک تیم بزرگ است. از بین تیم های بزرگ لیگ برتری هم 2 یا 3 تیم هستند که امکان تعویض مربی در آنها بالا است. من به دلیل احترامی که برای آنان قائل هستم اسم نمی آورم ولی پوچه می خواهد سرمربی تیم بزرگی شود تا ثابت کند مربی بزرگی است. او در تاتنهام هم عالی بود و خود را مطرح کرد.»

به اشتراک گذاری این مطلب!

کولیبالی نسبت به شایعه های جداییش واکنش نشان داد!

ویرا: فکر و ذهن بازیکنانم درگیر فاجعه نیس بود!

author
نویسنده :

محمد امین کریمی

تکنسین فناوری اطلاعات و ارتباطات با 12 سال سابقه ورزش در رشته تکواندو!