تحلیل بازیها

بوندسلیگا
۱ آذر ۱۳۹۸
ساعت: ۲۳:۰۰
محل برگزاری: ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک
تحلیل بازی: دورتموند برنده می شود/ بازی بیش از ۲.۵ گل دارد / هر دو تیم گل
نمی زنند

 

دو تیم بروسیا دورتموند و پادربورن آدینه شب در چارچوب رقابت های بوندسلیگا در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک به مصاف یکدیگر می روند. آیا دورتموند خواهد توانست با پیروزی بر پادربورن باخت خود برابر بایرن مونیخ را جبران کند؟

دورتموند در آخرین دیدار خود در بوندسلیگا برابر بایرن مونیخ با نتیجه ۴-۰ مغلوب شد. این شکست می تواند ناشی ازفاصله ای باشد که این تیم به خاطر دیدار لیگ قهرمانان داشته است باشد. 
دیدار پیش رو فرصتی برای جبران شکست.

 پادربورن که اکنون در قعر جدول قرار دارد به دنبال نجات از این شرایط و نجات از سقوط به لیگ پایین تر است.  این تیم از مجموع ۱۱ دیدار تنها موفق به کسب ۴ امتیاز شده است. این تیم که شروع ضعیفی در بوندسلیگا داشت در ادامه نیست نتوانست وضعیت خود را بهبود بخشد. آنها در حالی میهمان  دورتموند خواهند بود که از ۵ دیدار خارج از خانه خود تنها یک امتیاز به دست آورده اند. این تیم که در هیچ یک از دیدارهای خارج از خانه خود در بوندسلیگا پیروز نشده است ضعیف ترین تیم در این لیگ محسوب می شود. 

نتایج ضعیف خارج از خانه خبر خوبی برای تیم هایی که میهمان سیگنال ایدونا پارک هستند نیست. دورتموند یکی از دو تیم حاضر در بوندسلیگا است که در این فصل درخانه شکست نخورده است. این تیم طی ۵ دیدار خانگی خود ۴ پیروزی و یک تساوی به دست آورده است. 

علاوه بر ان هیچ تیم اروپایی در فصل جاری موفق به شکست دورتموند در سیگنال ایدونا پارک نشده است. این تیم در هیچ یک از ۸ دیدار خانگی اخیر خود شکست نخورده است و در ۶ دیدار پیروز شده است. دورتموند که در حال حاضر در جایگاه ششم جدول قرار دارد تنها ۲ امتیاز با لایپزیگ که در جایگاه دوم جدول است فاصله دارد.

دورتموند امیدوار است با غلبه بر پادربورن به مسیر پیروزی بازگردد و بتواند به صدر جدول بازگردد. باخت این تیم برابر بایرن مونیخ تنها شکست این تیم در ۸ دیدار اخیر آنها در بوندسلیگا  بوده است. دورتموند بهترین آمار خط دفاعی را در این فصل بوندسلیگا داشته است. این تیم در خانه تنها ۳ گل در این فصل دریافت کرده و ۱۵ گل به ثمر رسانده است. 

از سویی پادربورن ضعیف ترین عملکرد را در بازی های خارج از خانه بوندسلیگا را داشته است. این تیم کمترین تعداد گل را در بازی های خارج از خانه به ثمر رسانده است. به علاوه پادربورن در ۴ دیدار از ۵ بازی اخیر خود هیچ گلی به ثمر نرسانده است. 

دورتموند شانس بسیار بالایی برای پیروزی در دیدار پیش رو دارد. این تیم در ۲۱ دیدار از ۲۲ بازی اخیرخانگی  خود در بوندسلیگا حداقل ۲ گل به ثمررسانده است. از سویی پادربورن نیز در ۳ دیدار اخیر خود در بوندسلیگا حداقل ۲ گل در هر دیدار دریافت کرده است. 

با توجه به نتایج و عملکرد دو تیم پیش بینی می شود دورتموند پیروز شود، بازی بیش از ۱.۵ گل داشته باشد و پادربورن موفق به گلزنی نشود. 

 

آخرین دیدارهای دورتموند
۲۰۱۹-۱۱-۰۹ BUN بایرن مونیخ دورتموند  4 : 0  
۲۰۱۹-۱۱-۰۵ CL دورتموند  اینتر 3 : 2  
۲۰۱۹-۱۱-۰۲ BUN دورتموند  وولفسبورگ 3 : 0  
۲۰۱۹-۱۰-۳۰ POK دورتموند  بروسیا مونشن گلادباخ 2 : 1  
۲۰۱۹-۱۰-۲۶ BUN شالکه دورتموند  0 : 0

 

آخرین دیدارهای پادربورن
۲۰۱۹-۱۱-۰۹ BUN پادربورن  آگسبورگ 0 : 1  
۲۰۱۹-۱۱-۰۱ BUN هوفنهایم پادربورن  3 : 0  
۲۰۱۹-۱۰-۲۹ POK بایر لورکوزن پادربورن  1 : 0  
۲۰۱۹-۱۰-۲۶ BUN پادربورن  دوسلدورف 2 : 0  
۲۰۱۹-۱۰-۲۰ BUN کلن پادربورن  3 : 0

 

آخرین رویارویی های دورتموند و پادربورن 
۲۰۱۷-۰۱-۱۷ CF پادربورن  دورتموند  1 : 6
۲۰۱۵-۱۰-۲۸ POK دورتموند  پادربورن  7 : 1
۲۰۱۵-۰۴-۱۸ BUN دورتموند  پادربورن  3 : 0
۲۰۱۵-۱۱-۲۲ BUN پادربورن  دورتموند  2 : 2
۲۰۰۹-۰۷-۱۹ CF پادربورن  دورتموند  0 : 2

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

باشگاه گل گهر به دنبال جذب محسن مسلمان است

وضعیت مصدومیت میلاد زکی‌پور

author
نویسنده :

نیما اعلایی نژاد

مطالب مرتبط