تنیس

وزیر ورزش و جوانان گفت: وقت آن رسیده که فدراسیون تنیس یک ساماندهی جدید شود و برنامه ریزی جدیدی را انجام دهد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در بازدید از مجموعه آرشاکلاب اظهار داشت: با توجه به نیازهایی که رشته های مختلف ورزشی به منظور گسترش فضاهای ورزشی دارند، از 3 سال پیش تلاش گسترده ای را برای تحقق این مهم با استفاده بیشتر از منابع بخش خصوصی آغاز کردیم. استفاده از منابع بخش خصوصی هم در قانون بودجه ما هست هم در قوانین دیگر که بتوانیم پروژه های نیمه تمام را بصورت BOT برای تکمیل به بخش خصوصی بگذاریم و هم اینکه از مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاری آنها با اعطای تسهیلات ارزان‌تر، استفاده کنیم.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: تعدادی از بخش خصوصی هم علاقمندند و خودشان سرمایه گذاری می کنند، همچون مجموعه تنیس بسیار زیبا کامل و و ارزشمند آرشاکلاب که ساخته شده و در نوع خودش بی نظیر و برای برگزاری رویدادهای بین المللی مناسب است.

سلطانی فر رشته ورزشی تنیس در ایران را دارای علاقمندان زیادی دانست و در عین حال تصریح کرد: وقت آن رسیده که فدراسیون یک ساماندهی جدید شود و برنامه ریزی جدیدی را انجام دهد چرا که الان وضعیت ما در آسیا خوب نیست و ما باید در سیاست ها و برنامه ریزی ها بازنگری کنیم تا موقعیت خودمان در آسیا را بهبود ببخشیم.

وی با بیان اینکه استعدادهای خیلی خوبی در تنیس داریم، اظهار داشت: اگر خوب سرمایه گذاری و از سنین پایین روی آنها کار کنیم، مطمئنا در آینده می توانیم موقعیت خود در آسیا را بهبود ببخشیم و با حضور در رویدادهای مختلف بین المللی از فرصت هایی که در اختیارمان قرار می گیرد، استفاده کنیم.

سلطانی فر در پایان از سرمایه گذاران مجموعه ورزشی آرشا تشکر کرد و گفت: امیدواریم این مجموعه به مرکزی برای برگزاری مسابقات بین المللی و اردوهای تیم ملی و همچنین پرکردن اوقات فراغت مردم تبدیل شود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

پاتر: جهانبخش لحظه ی خاصی در استادیوم بوجود آورد!

رکابزنان تیم‌ملی استقامت به اردو دعوت شدند

author
نویسنده :

سید مهدی صفدری

خبرنگار و علاقه مند به اینفوگرافی ،گرافیک، فوتبال، تنیس و ورزشهای دیگر