تحلیل بازیها

سری آ ایتالیا 
۳ آذر ۱۳۹۸
ساعت: ۱۷:۳۰
محل برگزاری: ورزشگاه المپیک رم
تحلیل بازی: رم برنده می شود / بازی بیش از ۲.۵ گل دارد / هر دو تیم گل می زنند

دو تیم رم و برشا یکشنبه شب در چارچوب رقابت های سری آ ایتالیا در ورزشگاه المپیک رم به مصاف یکدیگر می روند. آیا رم موفق به پیروزی در این دیدار خواهد شد؟ 

رم که یکشنبه میزبان تیم قعر نشین جدول خواهد بود انتظار کسب ۳ امتیاز را دارد. برشا نیز به امید کسب امتیاز و نجات از قعر جدول به این دیدار خواهد آمد. این تیم که از مجموع ۱۱ دیدار تنها ۷ امتیاز به دست آورده است. در حال حاضر برشا و ۳ تیم دیگر قعر جدول در تلاش هستند تا به سری بی سقوط نکنند. اما آیا برشا با یک باخت دیگر به سقوط نزدیک تر خواهد شد؟

رم در حال حاضر ۲ امتیاز با ۴ تیم صدر جدول فاصله دارد تا بتواند در لیگ قهرمانان حضوریابد. شکست ۲-۰ رم برابر پارما در آخرین دیدار برای این تیم نا امید کننده بود. به همین دلیل رم امیدوار است در دیدار پیش رو با شکست برشا به جمع صدر نشین ها ها بپیوندد. این تیم که در ۳ دیدار از ۴ دیدار اخیر خود پیروز شده ات امید زیادی برای بازگشت به مسیر پیروزی دارد. 

دو دیدار اخیر رم در ورزشگاه المپیک رم به این تیم کمک کرد که بتواند در جمع ۴ تیم برتر قرار گیرد. جالوروسی در حالی میزبان برشا است که آ ث میلان و ناپولی را با پیروزی پیاپی ۲-۱ شکست داده است. رم در تلاش است به تعداد ۱۴ گل زده ود و ۷ دیدار بدون شکست خود اضافه کند. 

برشا با فرمی ضعیف و در حالی که در ۶ دیدار از ۷ بازی خود شکست خورده به این دیدار می آید. این تیم قعرنشین ۴ دیدار از ۵ بازی اخیر خارج از خانه خود را واگذار کرده و طی این دیدارها ۱۱ گل دریافت کرده است. این تیم علی رغم استقامت و خلاقیت با ۱۰ گل زده و ۲۰ گل خورده در انتهای جدول رار دارد. 

تیم رم در این فصل هنوز در هیچ دیدار خانگی نتوانسته دروازه خود را بسته نگاه دارد. از سویی برشا در تمامی ۴ دیداری اخیر خارج از خانه خود گل به ثمر رسانده است. این آمار شانس برشا را برای گلزنی در دیدار یکشنبه حضور داشت. 

با توجه به نتایج و عملکرد دو تیم پیش بینی می شود رم برنده شود، بازی بیش از ۲.۵ گل داشته باشد و هر دو تیم گل به ثمر برسانند. 

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

کلوپ: می دانستیم بازی در خانه کریستال پالاس دشوار است

بوتراگوئنو: بیل بازیکن مهمی برای ماست و این را در بازی مقابل رئال سوسیداد نشان داد؛ از پیشرفت اودگارد خوشحالیم

author
نویسنده :

نیما اعلایی نژاد

مطالب مرتبط