تنیس

باتوجه به شیوع ویروس کرونا و عدم حضور بازیکنان ایران در میادین بین المللی، پیمان حسنی از نامه فدراسیون تنیس روی میز ایران به ITTF خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، پیمان حسنی دبیر فدراسیون تنیس روی میز گفت: با وضعیت حساسی که برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ داریم وجود ویروس کرونا و ابطال پروازهای ایران به خارج از کشور و عدم پذیرش بازیکنان ایران در رقابت های بین المللی پیش رو ، با دستور علیقارداشی رئیس فدراسیون نامه ای به فدراسیون جهانی تنیس روی میز ITTF  تهیه و ارسال شد که طی آن  درخواست داشتیم که امتیاز رنکینگ بازیکنان کشورمان که پس از ۱۲ ماه حذف می شود باتوجه به مشکلات پیش رو این امتیازات تا المپیک ژاپن باقی بماند و از بازیکنان ما کسر نشود.

حسنی در ادامه گفت: کسر امتیاز از بازیکنان کشورمان بدلیل عدم حضور در تورهای جهانی قطر و عمان افت رنکینگ جهانی را در پی خواهد داشت که این موضوع تاثیر منفی در روند کسب سهمیه المپیک دارد.

دبیر فدراسیون تنیس روی میز در پایان اظهار داشت: فدراسیون تنیس روی میز در حال پیگیری  تعویق مسابقات انتخابی المپیک در تایلند است تا بازیکنان مان با آمادگی کامل در رقابت های کسب سهمیه آسیای میانه شرکت کنند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

یادآوری آخرین گل ملی «علی دایی» توسط AFC

وثوق احمدی: در AFC وقتی پرونده‌های ایرانی می‌آید مسوولان لبخند می‌زنند!

author
نویسنده :

سید مهدی صفدری

خبرنگار و علاقه مند به اینفوگرافی ،گرافیک، فوتبال، تنیس و ورزشهای دیگر