فوتبال بانوان

گلر ملی پوش ایران گفت: خوشحالم نامزد بهترین دروازه بان جهان شدم اما ما به خاطر کمبود بازیهای برون مرزی کمتر دیده می شویم.

 

به نقل از فارس، فرزانه توسلی درباره نامزدی اش به عنوان بهترین گلر سال ۲۰۱۹، اظهار داشت: خوشحالم امسال هم مانند سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۸ به عنوان نامزد ۱۰ دروازه بان برتر دنیا از سوی سایت فوتسال پلنت انتخاب شدم. 

وی افزود: متاسفانه به دلیل کمبود بازی های برون مرزی نسبت به سایر کاندیداها کمتر دیده می شویم و اینکه تیم ملی از سال ۲۰۱۸ بعد از قهرمانی در جام ملت های آسیا در هیچ تورنمتی جز تورنمت ۴ جانبه روسیه که اردیبهشت سال گذشته برگزار شد شرکت نداشت که بنده هم به خاطر پاره ای از مشکلات با مشاور فنی تیم در آن دوران در تیم ملی نبودم.

گلر ملی پوش کشورمان خاطرنشان کرد: در واقع حضور در آن تورنمنت می توانست فرصتی برای رقابت با دیگر کاندیداها از اسپانیا، پرتغال و روسیه باشد که حریفان جدی من در کسب عنوان بهترین گلری جهان هستند.

توسلی با ابراز خوشحالی از نامزدی اش، یادآور شد: خوشحالم به خاطر اتفاقاتی که در آن برهه برای من رخ داد باعث نشد که از سوی سایت فوتسال پلنت نادیده گرفته شوم. 
این انتخاب باعث ایجاد انگیزه و انرژی مضاعف در من شد و امیدوارم که بتونم با پشتکار و تمرینات مداوم باعث افتخار مردم کشورم بخصوص رشته فوتسال باشم.

این دروازه بان کشورمان درباره اینکه رقبای مهمش برای کسب عنوان از کدام کشورها هستند، گفت: در مورد رقبا هم باید بگویم غیر از شناخت نسبی به گلرهای پرتغال، اسپانیا، روسیه و ژاپن شناختی نسب به دیگر کاندیداها ندارم. در آخر از خانواده ام تشکر می کنم که همیشه حامی و پشتیبان من بودند. همچنین از تمامی مربیان عزیزم که در این مدت همراه من بودند تشکر می کنم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی آسیا/ فهرست نهایی تیم ملی اعلام شد

اوبلاک "مسی" دروازه بان ها است!

author
نویسنده :

سهیل قبادیان

مدرک تحصیلی: کاردانی کامپیوتر( نرم‌افزار) - خبرنگار ورزشی و ادمین سایت

مطالب مرتبط