کشتی

 یونس امامی گفت: ابراهیم مهربان هر چند روز یکبار برنامه تمرینی را به من می دهد.
 

  دارنده مدال برنز کشتی آزاد جهان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: با توجه به اینکه رقابت های گزینشی و اردوهای تیم ملی به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده است، تمرینات خود را با هماهنگی کادر فنی پیگیری می کنیم.
امامی ادامه داد: ابراهیم مهربان مربی تیم ملی کشتی آزاد هر چند روز یکبار برنامه تمرینات را به من می دهد و من نیز به صورت انفرادی پیگیر تمرینات خود هستم.
امامی در مورد شرایط پیش رو گفت: شیوع ویروس کرونا تمام زندگی را تحت تأثیر قرار داده است. مدارس، دانشگاه ها، مسابقات، تمرینات و اردوها را، در حال حاضر چیزی مشخص نیست. همه چیز بستگی به مردم دارد که با رعایت مسائل بهداشتی و در خانه ماندن بتوانند زنجیره شیوع ویروس کرونا را بشکنند تا هرچه زودتر شرایط به حالت عادی بازگردد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم کرونا را جدی بگیرند. چراکه تا زمانی که شیوع این ویروس ادامه پیدا کند زندگی به روند عادی باز نمی گردد و شرایط بسیار سخت تر خواهد شد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

اگر کرونا به سراغ زلاتان نمی رود، زلاتان به سراخ کرونا خواهد رفت!

قرارگرفتن صیادمنش در فهرست نسل بعدی ستاره‌های فوتبال آسیا

author
نویسنده :

امیررضا میرمطهریان

خبرنگار ورزشی و ادمین سایت - با سابقه فعالیت در بانک ورزش، ورزش مدیا و اپلیکشن های اسکوربورد، رابونا، هوادار/ شروع فعالیت های خبری از سال 95/ لیسانس حقوق