تکواندو

به احتمال زیاد هفته پایانی هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر تکواندو اواخر خردادماه یا اوایل تیرماه خواهد بود.
 

 به نقل از  فارس، هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر تکواندو از 15 مهرماه با حضور 9 تیم شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد، لوازم خانگی کن، پاس قوامین، پالایش نفت آبادان، صنعت مس کرمان، فرمانیه، کانون تکواندوکاران مهاجر و یزدان آغاز شد. طبق برنامه‌ریزی قبلی نیز قرار بود لیگ برتر تکواندو زنان و مردان ایران در  اواخر روزهای اسفندماه 98 برگزار شود اما به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا لغو شد.

 برهمین اساس دیدارهای معوقه هفته چهارم تا ششم و هفته هفتم تا نهم (پایانی) لیگ تکواندو زنان «جام کوثر» و همچنین رقابت‌های معوقه هفته ششم و هفتم و پیکارهای هفته هشتم و نهم (پایانی) لیگ برتر مردان «جام خلیج فارس» که قرار بود به ترتیب طی روزهای 23 تا 26 اسفندماه در فدراسیون تکواندو برگزار شود اما با مصوبه ستاد مبارزه کرونا کلیه رویدادهای ورزشی از جمله لیگ برتر تکواندو به تعویق افتاد.

اگرچه ستاد مبارزه با کرونا هنوز مصوبه ای برای آغاز رویدادها و برنامه ها و مسابقات ورزشی تصویب نکرده اما مسئولین فدراسیون اعتقاد دارند که تا دو ماه آینده و بعد از ماه مبارک رمضان شرایط آرام آرام به وضعیت عادی بازخواهد گشت و از همین رو فرصت برای برگزاری مسابقات معوقه و پایان لیگ مهیا خواهد شد.

حالا با این شرایط مسئولان لیگ برتر تکواندو زمان برگزاری هفته آخر را بین دو بازده زمانی اواخر خردادماه یا اوایل تیرماه سال جاری در نظر خواهند گرفت تا مسابقات لیگ فصل 98 به پایان برسد.

همچنین، با پایان هفته هفتم از دور برگشت، تیم شهرداری ورامین با 35 امتیاز در صدر جدول قرار دارد. لوازم خانگی کن با 31 امتیاز در جایگاه دوم و دانشگاه آزاد با 27 امتیاز در جایگاه سومی قرار گرفت و پاس قوامین نیز با 27 امتیاز در رده چهارم است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

یک چهارم پاداش جام‌ جهانی در جیب کارلوس و رفقا برخلاف قرارداد

نشست مدیران تراکتور و ماشین سازی با مدیرکل ورزش آذربایجان شرقی

author
نویسنده :

امیررضا میرمطهریان

خبرنگار ورزشی و ادمین سایت - با سابقه فعالیت در بانک ورزش، ورزش مدیا و اپلیکشن های اسکوربورد، رابونا، هوادار/ شروع فعالیت های خبری از سال 95/ لیسانس حقوق