تکواندو

نخستین دوره مسابقات آنلاین قهرمانی پومسه اروپا با همکاری کمپانی Daedo از 4 تا 10 می (15 تا 21 اردیبهشت‌ماه) برگزار می‌شود.

به گزارش سایت فدراسیون تکواندو، اتحادیه تکواندو اروپا در نظر دارد با توجه به شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان نخستین دوره مسابقات آنلاین قهرمانی پومسه اروپا را با همکاری کمپانی Daedo از 4 تا 10 می (15 تا 21 اردیبهشت‌ماه) برگزار کند.

ثبت نام برای حضور در این رقابت‌ها تا روز 25 آوریل (6 اردیبهشت‌ماه) است و تمامی پومسه‌روها سراسر دنیا می‌توانند در این رویداد شرکت کنند. این رقابت‌ها در رده‌های سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان و سه مرحله مقدماتی، نیمه نهایی و فینال برگزار خواهد شد.

شرکت کنندگان می‌بایست ویدئوهای اجرای فرم خود را 72 ساعت قبل از روز مسابقه که زمان بندی دقیق آن متعاقبا اعلام خواهد شد برای اتحادیه تکواندو اروپا ارسال کنند. پومسه‌روها باید با توبوک به اجرای فرم بپردازند و پرچم کشورشان پشت لباس و یا روی ویدئو قرار بگیرد.

قرعه کشی یک روز قبل از مسابقات انجام می‌شود و قضاوت این مسابقات نیز برعهده داوران بین المللی انتخابی فدراسیون جهانی تکواندو است. در نهایت نیز به نفرات اول تا سوم مشترک لوح و مدال اهدا می‌شود و جوایزی نیز تعلق می‌گیرد.

به ویدئویی که بیشترین طرفدار را داشته باشد و همچنین ویدئویی که توسط مخاطبان به اشتراک گذاشته شود، 250 یورو (بن Daedo) اهدا می‌شود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

کفاشیان: پاداش کی‌روش 10 درصد بود، نه 20 درصد!

براتی: مجمع در فرآیند اصلاح اساسنامه نقش موثری خواهد داشت

author
نویسنده :

سید مهدی صفدری

خبرنگار و علاقه مند به اینفوگرافی ،گرافیک، فوتبال، تنیس و ورزشهای دیگر