تنیس

به گزارش ورزشیها، در شرایطی که ویروس کرونا باعث لغو مسابقات تنیس شده و انتخابات فدراسیون تنیس هم با پایان ماه مبارک رمضان انجام خواهد گرفت، فدراسیون تنیس برای گرفتن هزینه تمدید کارت مربیان و داوران عجله می کند.

فدراسیون تنیس به همه هیئت های استانی نامه زده که مربیان و داوران باید هزینه تمدید کارت های خود را پرداخت کنند. اعلام شده است که مدت اعتبار این کارت ها تا سال 1400 است. لازم به ذکر است که استان های کشور در سه دسته قرار گرفته اند که هر دسته مبلغ متفاوتی را باید بپردازد که از 160 هزارتومان شروع و به 360 هزار تومان ختم می شود. در بخش داوری اما همه داوران برای ادامه فعالیت خود باید مبلغ 200 هزار تومان بپردازند. فدراسیون تنیس همچنین اعلام کرده فعالیت داوران و مربیان بدون داشتن مجوز 2 ساله قانونی نبوده و شخص متخلف به کمیته انضباطی احضار خواهد شد.

حال سوال اینجاست که وقتی انتخابات رئیس فدراسیون نزدیک است و قرار است رئیس فدراسیون تغییر کند چرا انقدر برای گرفتن پول از مربیان و داوران عجله می کنند در صورتی که می بایست مقدار هزینه کرد مربیان و داوران را به رئیس جدید واگذار می کردند.

نکته قابل توجه اینجاست که با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی لیگ ها، مربیان و داوران هیچ درآمدی از این کارت ها و شغلشان کسب نمی کنند. حال چرا باید پول آن را بپردازند؟ در شرایطی که سرنوشت از سرگیری لیگ تنیس مشخص نیست و بستگی به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا دارد بهتر نبود این تصمیم را به رئیس جدید و فدراسیون جدید واگذار میکردند؟

اکنون باید دید وزارت ورزش چه تصمیمی راجع به اینگونه رفتار فدراسیون ها خواهد گرفت که باید در این شرایط مبارزه با ویروس کرونا رفتارهای سختگیرانه را کنار بگذارند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

رفاقت اینستاگرامی بیرانوند با براوو!

اعلام ورشکستگی یک باشگاه چینی!

author
نویسنده :

امیرحسین موسوی

کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی، علاقه مند به فوتبال و بازی های کامپیوتری!