تحلیل بازیها

بوندس لیگا
۱۷ آذر ۱۳۹۸
ساعت: ۲۰:۳۰
محل برگزاری: وزراشتادیون
تحلیل بازی: هر دو تیم گل می زنند / بازی بیش از ۲.۵ گل دارد

 

دو تیم وردربرمن و پادربورن یکشنبه شب درچارچوب رقابت های بوندس لیگا در ورزشگاه وزراشتادیون به مصاف یکدیگر خواهند رفت. آیا  وردربرمن با غلبه بر پادربورن قعر نشین موفق به کسب نخستین برد پیاپی خود در این فصل خواهد شد ؟ 

آمار بالای دیدارهای پر گل هر دو تیم

تیم قعر نشین پادربورن یکشنبه شب میهمان وردربرمن خواهد بود. هر دو تیم در رقابت های این فصل بوندس لیگا دیدارهای پر گلی را تجربه کرده اند. انتظار می رود دیدار پیش روی دو تیم نیز پر هیجان و پر گل باشد. 

دیدارهای این فصل وردربرمن جذاب بوده اند. این تیم جنگده و تهاجمی تنها در یک دیدار از ۱۳ بازی خود در بوندس لیگا گل به ثمر نرسانده است. به علاوه ۹ دیدار از این ۳ دیدار بیش از ۳.۵ گل داشته است. 

این در حالی است پادربورن نیز دیدارهای پر گل بسیاری در این فصل داشته و در ۶ دیدار اینتیم در بوندس لیگا بیش از ۳.۵ گل به ثمر رسیده است. از جمله این دیدارها پادربورن در آخرین دیدار بازی را با نتیجه ۳-۲ به لایپزیش واگذار کرد. این تیم از مجموع ۱۳ دیدار خود در این فصل بوندس لیگا تنها در ۳ دیدار موفق نشده گل به ثمر برساند. 

ضعف دو تیم در خط دفاعی

بسیار واضح است که هر دو تیم در خط حمله خود مسئله خاصی  نداشته اند، اما هیچ یک از دو تیم موفق به کسب موفقیت خاصی در این فصل نشده اند. دلیل اصلی عدم موفقیت دو تیم ضعف در خط دفاعی است. 

پادربورن بدترین آمار خط دفاعی دربوندس لیگا را داد. این تیم با دریافت ۳۲ گل آمار بیشترین گل خورده بوندس لیگا را به خود اختصاص داده است. وردربرمن نیز با دریافت ۲۸ گل در این فصل وضعیت بهتری نسبت به میهمان خود ندارد. در حالی که وردربرمن حتی در یک دیدار هم موفق به بسته نگاه داشتن دروازه خود نشده، پادربورن موفق به ثبت یک کلین شیت شده است. 

پادربورن در ۸ دیدار از ۱۳ بازی خود در بوندس لیگاه حدال ۳ گل در هربازی دریافت کرده است. این تیم در ۳ دیدار اخیر خارج از خانه خود در بوندس لیگا نیز حداقل ۳ گل در هر بازی دریافت کرده است. وردربرمن هم در ۸ دیدار از ۹ دیدار اخیر خود در لیگ حداقل ۲ گل در هر دیدار دریافت کرده است. 

پادربورن در هیچ یک از دیدارهای خارج از خانه خود موفق به پیروزی نشده است. این تیم در هیچ یک از ۴ دیداراخیر خودنیز پیروز نشده است. وردربرمن اما تنها ۲ دیدار از ۸ دیدار اخیر خود را واگذار کرده است. 

باتوجه به نتایج و عملکرد دو تیم پیش بینی می شود هر دو تیم گل بزنند و بازی بیش از ۲.۵ گل داشته باشد. 

 

آخرین دیدارهای وردربرمن
۲۰۱۹.۱۲.۰۱ بوندس لیگا وولفسبورگ وردربرمن  ۲ - ۳  
۲۰۱۹.۱۱.۲۳ بوندس لیگا وردربرمن  شالکه ۱ - ۲  
۲۰۱۹.۱۱.۱۰ بوندس لیگا بروسیا مونشن گلادباخ وردربرمن  ۳ - ۱  
۲۰۱۹.۱۱.۰۲ بوندس لیگا وردربرمن  فرایبورگ ۲ - ۲  
۲۰۱۹.۱۰.۳۰ جام حذفی وردربرمن  هایدنهایم ۴ - ۱

 

آخرین دیدارهای پادربورن 
۲۰۱۹.۱۱.۳۰ بوندس لیگا پادربورن لایپزیش ۲ - ۳  
۲۰۱۹.۱۱.۲۲ بوندس لیگا دورتموند پادربورن ۳ - ۳  
۲۰۱۹.۱۱.۰۹ بوندس لیگا پادربورن آگسبورگ ۰ - ۱  
۲۰۱۹.۱۱.۰۱ بوندس لیگا هوفنهایم پادربورن ۳ - ۰  
۲۰۱۹.۱۰.۲۹ جام حذفی بایر لورکوزن پادربورن ۱ - ۰

 

آخرین رویارویی های وردربرمن و  پادربورن
۲۰۱۵.۰۴.۲۶ بوندس لیگا پادربورن وردربرمن  ۲ - ۲
۲۰۱۴.۱۱.۲۹ بوندس لیگا وردربرمن  پادربورن ۴ - ۰
۲۰۱۲.۰۷.۲۹ دوستانه پادربورن وردربرمن  ۲ - ۱

به اشتراک گذاری این مطلب!

فتحی: تمام تلاش خود را برای حفظ استراماچونی انجام خواهیم داد

سیمونه اینزاگی: چند ساعتی از برد مقابل یوونتوس لذت می‌بریم

author
نویسنده :

نیما اعلایی نژاد

مطالب مرتبط