اروپا

رینیر با قراردادی قرضی و دو ساله راهی بروسیا دورتموند خواهد شد و از فصل آینده در سیگنال ایدونا پارک به میدان خواهد رفت.


 

به گزارش ورزشیها و به نقل از Goal، بروسیا دورتموند طی توافقی با رئال مادرید، ستاره نوجوان و 18 ساله این تیم را با قراردادی قرضی و دو ساله به خدمت خواهد گرفت.

پس از این انتقال بازیکن تیم ملی زیر 23 ساله‌های برزیل در گفتگو با وبسایت رسمی بروسیا دورتموند گفت:

«خوشحالم که در BVB حضور دارم. این باشگاه به قمار بر روی بازیکنان جوان و افزایش کیفیت آن‌ها مشهور است. می‌خواهم چیزهای زیادی در این باشگاه بیاموزم، بازی‌های زیادی برای تیم انجام دهم و در راستای کسب موفقیت، به تیمم کمک کنم. امیدوارم لحظات خوب زیادی در کنار یکدیگر داشته باشیم.»

 

میشائیل تسورک، مدیر ورزشی بروسیا دورتموند درباره این انتقال گفت:

«رینیر بازیکن با استعدادی است و می‌تواند در مناطق مختلف خط حمله به کار گرفته شود. بیش از دو سال است که پیگیر شرایط وی هستیم و او را زیر نظر داریم. او مهارت‌های فنی خوب و آمادگی جسمانی بالایی دارد. پس از مدت‌ها دوری از رقابت، به او زمان خواهیم داد تا به شرایط فوتبال حرفه‌ای آلمان عادت کند. سپس او یکی از گزینه‌های مربی در خط حمله تیم خواهد بود.»

 

گفتنی است رئال مادرید برای انتقال رینیر در پنجره نقل و انتقالاتی ژانویه مبلغی در حدود 35 میلیون یورو به فلامینگو پرداخت کرد.

بدین ترتیب بازیساز برزیلی پس از انتقال آزاد توماس مونیر از پاری سن ژرمن و انتقال جود بلینگهام از بیرمنگهام سیتی، به سومین خرید تابستانی سران بروسیا دورتموند تبدیل شد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

کای هاورتز | اختلاف 20 میلیون یورویی چلسی و بایر لورکوزن!

ویروس کورونا | یوفا در حال امکان‌سنجی برای حضور هواداران در ورزشگاه‌ها!

author
نویسنده :

امیرحسین موسوی

کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی، علاقه مند به فوتبال و بازی های کامپیوتری!