اروپا

رونالد کومان که به تازگی به عنوان سرمربی بارسلونا انتخاب شده است، قصد دارد در مورد آینده با مسی گفتگو کند.


 

به گزارش ورزشیها، رونالد کومان که به تازگی جایگزین کیکه ستین بر روی نیمکت بارسلونا شده است، قصد دارد لیونل مسی را برای سالیان در تیمش داشته باشد.

ستین پس از متحمل شدن شکست تحقیرآمیز 8-2 برابر بایرن مونیخ در مرحله یک-چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و سپری کردن فصلی بدون جام، از سمتش به عنوان سرمربی بارسلونا اخراج شد. رونالد کومان نیز که به عنوان سرمربی تیم ملی هلند مشغول به فعالیت بود، با توجه به مشکلات عدیده بارسلونا و احتمال جدایی فوق ستاره آرژانتینی کارش در تیم ملی را رها کرد و قراردادی تا سال 2022 با آبی اناری‌ها به امضا رساند.

بارتومئو به اخراج کیکه ستین قناعت نکرد و اریک آبیدال را نیز از پست مدیر فنی بارسلونا برکنار کرد و این در شرایطی است که انتخابات بارسلونا مطابق برنامه در ماه مارس سال 2021 برگزار خواهد شد.

در شرایطی که صحبت‌هایی مبنی بر درخواست خروج لیونل مسی به گوش رسیده بود، کومان امیدوار است که مسی تا آنجا که ممکن است در این باشگاه بماند.

کومان روز چهارشنبه گفت:

«نمی‌دانم باید مسی را قانع کنم یا نه، ولی مطمئناً هر کسی می‌خواهد بهترین بازیکن جهان را در ترکیب تیمش داشته باشد، نه در تیم رقیب!»

«می‌خواهم با مسی کار کنم. او برای شما بازی‌ها را پیروز می‌شود و اگر عملکرد همیشگی خودش را به نمایش بگذارد، از تمایل او برای ماندن خوشحال خواهم شد. او قرارداد دارد و باید با او صحبت کنم، چرا که او کاپیتان تیم است. قصد داریم با چند بازیکن کار کنیم و با آن‌ها صحبت کنیم. در مورد مسی، امیدوارم او برای سالیان زیادی در این جا حضور داشته باشد. من با مسی صحبت خواهم کرد و همواره بین بازیکن و مربی چیزهای خصوصی وجود دارد. درباره ذهنیت او در مورد بارسلونا صحبت خواهیم کرد و من تصمیم‌های لازم را خواهم گرفت.»

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

ویروس کورونا | یوفا در حال امکان‌سنجی برای حضور هواداران در ورزشگاه‌ها!

مقاله اختصاصی ورزشیها؛ رکورد گلزنی در یک فصل لیگ قهرمانان متعلق به کیست؟

author
نویسنده :

امیرحسین موسوی

کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی، علاقه مند به فوتبال و بازی های کامپیوتری!