والیبال

به گزارش ورزشیها، سومین هفته از رقابت‌های لیگ برتر والیبال ایران عصر امروز (یک‌شنبه) ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ با انجام ۷ دیدار برگزار شد که در تهران، تیم سایپا با درخشش ستاره‌های خود موفق شد با حساب ۳ بر صفر راهیاب ملل مریوان را شکست دهد.

در ست نخست این بازی مریوانی‌ها دور از انتظار ظاهر شده و با عملکرد خوب کریمی در دفاع ۸ - ۷ وقت استراحت فنی اول را از آن خود کردند. در ادامه اما این تیم میزبان بود که با درخشش ستاره‌هایی ‌چون سید محمد موسوی و امیر حسینی روی کارهای سرعتی، ۱۶ - ۱۵ وقت استراحت فنی دوم را به دست آورد. در حالی سایپا ۱۸ - ۱۶ پیش بود، شاگردان صادقیانی پس از یک وقت استراحت ۱۸ - ۱۹ از میزبانی پیشی گرفتند. در ادامه بازی اما تجربه خودروسازان به مهمانشان چربید و توانستند ۲۵ - ۲۰ پیروز ست نخست شوند.

با شروع ست دوم سایپایی‌ها در دفاع روی تور قدرت خود را به حریف دیکته کرده و ۵ - ۱ پیش افتادند تا صادقیانی برای مریوانی‌ها تقاضای وقت استراحت کند. با این وجود شاگردان کارخانه اختلاف ۵ امتیازی را حفظ کرده و ۱۶ - ۱۱ وقت استراحت فنی دوم را هم به نام خود ثبت کردند. شاگردان کارخانه موفق شدند این ست را نیز همانند ست قبل ۲۵ - ۲۰ با برد پشت سر بگذارند.

با شروع ست سوم سایپا همانند اواخر ست دوم با نفرات نیمکت خود وارد زمین شد و توانست ۸ - ۴ وقت استراحت فنی اول را ازآن خود کند. شاگردان ‌کارحانه برتری خود را مقابل بازیکنان بی روحیه مریوان حفظ کرده و ۱۶ - ۸ وقت استراحت فنی دوم را هم به دست آوردند. میزبان این ست را نیز با نتیجه ۲۵ - ۱۷ برد تا این بازی راحت را ۳ بر صفر با پیروزی به پایان برسان

به اشتراک گذاری این مطلب!

مخالفت نهایی AFC با لغو دیدار شهرخودرو - الهلال

نمایش فوق العاده ی کین و هیونگ مین برای تاتنهام!

author
نویسنده :

امیر علی پور

کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی ، کارشناس سئو و مدیریت محتوا