اروپا

به گزارش ورزشیها، بازیکنان بزرگ زیادی در دنیال فوتبال هستند که تابستان سال آینده قرادادهایشان با تیم ها به اتمام می رسد و بزرگترین و جذابترین نام بین این بازیکنان لیونل مسی است.

این بازیکنان طبق قوانین از 1 ژانویه 2021 می توانند با تیم های مختلف مذاکره کنند و باشگاه های فعلی 3 راه پیش روی خود دارند. می توانند به این بازیکنان قرارداد جدید پیشنهاد بدهند، این بازکینان را بفروشند با مبلغی پایین تر از ارزش واقعی و یا از دست دادن این بازیکنان به صورت آزاد در تابستان سال آینده.

گزینه اول این لیست لیونل مسی است که خواستار جدایی از این تیم هم شده بود ولی با اصرار بارسلونا و البته به این خاطر که کسی نمی خواست این تیم را دادگاهی کند ماندنی شد. مسی می تواند تابستان سال آینده بدون هیچ دعوای حقوقی جدا شود و منچسترسیتی و پاری سن ژرمن شانس خرید او را دارند.

سرخیو آگوئرو هم به نظر می رسد در تابستان سال آینده تیمی غیر از منچسترسیتی را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کند. او تصمیم گرفته بود در سال 2019 به کشورش برگردد تا فوتبالش را در آنجا ادامه دهد ولی در همان سال 2 سال دیگر با سیتی تمدید کرد.

مسوت اوزیل هم که دستمزد بالایی نمی گیرد به هیچ کار آرسنال نمی آید. او مورد علاقه میکل آرتتا نیست و سال آینده این تیم را تر ک خواهد کرد مگر اینکه اتفاقات غیرمنتظره ای بیوفتد.

علاوه بر این سه بازیکن نام هایی چون پل پوگبا، آنخل دی ماریا، ممفیس دیپای، جورجینیو واینالدوم، آرکادیوش میلیک، دیگو کاستا، داوید آلابا و اولیویه ژیرو هم هستند.

به نظر می رسد نقل و انتقالات سال آینده بسیار پر سروصدا و جذاب باشد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

هازارد باز هم ال کلاسیکو را از دست می دهد؟

کنایه کورتوا به بیل: تاتنهام بهترین تیم لندن نیست!

author
نویسنده :

محمد امین کریمی

تکنسین فناوری اطلاعات و ارتباطات با 12 سال سابقه ورزش در رشته تکواندو!