اروپا

به گزارش ورزشیها، پس از رونالدینیو، لیونل مسی نماد باشگاه بارسلونا بوده است و حالا مشخص شده او زمانی می توانسته راهی باشگاه رئال مادرید شود ولی این کار را نکرده است.

اینکه مسی را با لباس سفید رئال مادرید تصور کنیم بسیار سخت است اما جالب است بدانید جذب مسی، رویای فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید بوده است و جتی او در سال 2013 تلاش های جدی را برای جذب او انجام داد ولی ناکام ماند.

خبرنگار ایتالیایی فاش کرده است که این خبر درست زمانی بوده است که هنوز سلطه رئال مادرید برا اروپا آغاز نشده بود و بارسلونا بر فوتبال اروپا حکمرانی می کرد.

خبرنگار ایتالیایی به نام جانکولا دی مارتزیو در کتاب خود گفته است:

«فلورنتینو پرز در سال 2013 اقداماتی انجام داد و پیشنهادی 250 میلیون یورویی را ارائه کرد. این پول در ابتدا برای ساخت ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در نظر گرفته شده بود. اما مسی بسیار قاطع و مقتدرانه پیشنهاد رئال را رد کرد و گفت من به رئال نمی روم پس وقت خود را بیهوده تلف نکنید.»

رئال مادرید تنها باشگاهی نیست که در جذب مسی ناکام بوده است. ماسیمو موراتی، رئیس باشگاه اینترمیلان هم از علاقه خود با مسی خبر داده و او هم در جذب او ناکام بوده است. همچنین در سال های اخیر هم منچسترسیتی و پاری سن ژرمن برای جذب لیونل مسی تلاش زیادی کردند ولی موفق نشدند.

اما قرارداد مسی در سال 2021 به اتمام می رسد و هنوز آینده او مشخص نیست. این در حالی است که منچسترسیتی بسیار علاقه دارد او را جذب کند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

حضور سانچز در دربی شهر میلان در ابهام قرار گرفت!

سولسشر: انگلیس با مگوایر رنکینگ 1 فیفا شد!

author
نویسنده :

محمد امین کریمی

تکنسین فناوری اطلاعات و ارتباطات با 12 سال سابقه ورزش در رشته تکواندو!