آسیا

به گزارش ورزشیها، تیم پرسپولیس در بازی های آسیایی مقابل حریفان خود به خوبی درخشید و در نهایت موفق به صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا شد. این روز ها که این تیم درانتظار مشخص شدن حریف شرقی خود به سر می برد با مشکلاتی هم روبه رو شده است تا ابهاماتی در مورد همراهی چند بازیکن این تیم در فینال آسیا به وجود آید.

یکی از بازیکنان موثر و ستاره این تیم، وحید امیری است. این بازیکن در جریان بازی های آسیایی عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت. اما او حالا از همراهی تیمش در فینال این رقابت ها محروم شده چرا که امیری در حالی در دیدار برابر النصر عربستان کارت زرد را از داور دریافت کرد که از قبل در بازی مقابل السد تک کارته شده بود. بدین ترتیب او تنها در صورتی که کنفدراسیون فوتبال آسیا کارت زرد پیشین او را ببخشد خواهد توانست به جمع سرخپوشان در فینال اضافه شود. وحید امیری در بازی های آسیایی برای گلزنان با پاس های خود موقعیت فراهم کرد.

دیگر بازیکنی که در این بازی به احتمال زیاد حضور نخواهد داشت ستاره این روزهای تیم پرسپولیس در بازی های آسیایی، یعنی عیسی آل کثیر است. او به دلیل شادی پس از گلش در بازی مقابل پاختاکور از طرف مسئولان AFC به دلیل این که حرکت او را نژاد پرستانه خواندند محروم شد. در آن بازی پرسپولیس با برتری 2 برصفر از سد پاختاکور گذشت. اما باشگاه پرسپولیس به دنبال آن در تلاش بوده تا به کنفدراسیون فوتبال آسیا ثابت کند شادی گل آل کثیر با این موضوع ارتباطی ندارد. این باشگاه تصاویری از شادی های گل آل کثیر در لباس تیم صنعت نفت آبادان هم منتشر کرد. اما فعلا این بازیکن به مدت 6 ماه از سوی AFC از هرگونه مسابقه فوتبال محروم شده است.

غیر از محرومیت مهاجمان تیم پرسپولیس، این باشگاه با حواشی خروج مدافع خود، شجاع خلیل زاده هم دست و پنجه نرم میکند. چند روز پیش خبر هایی مبنی بر اینکه خلیل زاده قرار داد خود را با باشگاه پرسپولیس به صورت یک طرفه و به دنبال تاخیر دوماهه در پرداخت حقوقش لغو کرده است به گوش میرسید. رسانه ها میگویند این مدافع خواهان افزایش دستمزد خود بوده و تا به حال با مسئولان باشگاه پرسپولیس به توافقی نرسیده است. باشگاه پرسپولیس هم ادعا میکند خواهان حفظ مدافع خود میباشد. حالا باید دید در ادامه چه اتفاقی برای خلیل زاده و پرسولیس رقم خواهد خورد.

هافبک عراقی باشگاه پسپولیس، بشار رسن هم این روزها خبر از جدایی میدهد. او که طی پستی در صفحه شخصی ایستاگرامش دلیل جدایی خود را از پرسپولیس را جدایی از خانواده خواند حالا با مشکلاتی برای ترک ایران مواجه است. خبر ها حاکی از پیشنهاد شیرین و کلان یک تیم قطری برای جذب او است. باشگاه پرسپولیس در ادامه این حواشی اعلام کرد در صورتی که بشار اسن به باشگاه قطری بپیوندد از باشگاه قطری شکایت خواهد کرد چرا که آنها هنوز با هافبک خود قرار داد دارند و او اجازه ی خروج از این تیم را ندارد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

واکنش استراماچونی به جدایی اش بار دیگر خبر ساز شد!

اولین حضور فیکس یک آمریکایی در ترکیب تیم بارسلونا!

author
نویسنده :

امیر علی پور

کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی ، کارشناس سئو و مدیریت محتوا