جهان

به گزارش ورزشیها، شنبه گذشته بود که روبینیو پس از 15 سال به سانتوس برگشت. او در سال 2005این تیم را ترک کرده بود و به رئال مادرید پیوسته بود.
به دلیل مشکلات مالی سانتوس، روبینیو تصمیم گرفت با 230 یورو تا ژانویه برای سانتوس بازی کند. این کار او تحسین های زیادی را در دنیا برای او داشت ولی در ادامه او با مشکلات زیادی روبرو شد.

روبینیو در سال 2017 به جرم تجاوز به یک زن ایتالیایی در کافه ای در شهر میلان در سال 2013 به 9 سال زندان محکوم شد. این پرونده هیچوقت بسته نشد با اینکه روبینیو هرگونه اتهام را رد کرده بود.

پس از رسمی شدن انتقال روبینیو به سانتوس اسپانسر این باشگاه قراردادش را با این تیم فسخ کرد و در بیانیه از گفت:

«اکثر استفاده کنندگان محصولات ما زنان هستند و ما تصمیم گرفتیم به احترام آنان قراردادمان را فسخ کنیم. باشگاه سانتوس هم در مورد عقد قرارداد با روبینیو به ما هیچ اطلاعی نداد.»
رسانه های برزیلی اعلام کردند دیگر اسپانسرهای سانتوس هم قصد دارند قراردادشان را به دلیل پرونده باز قضایی روبینیو با این تیم فسخ کنند.

در نهایت باشگاه سانتوس دیشب اعلام کردقراردادش را با روبینیو فسخ کرده است تا این بازیکن پرونده قضایی خود را حل و فصل کند. این تصمیم روبینیو را ناراحت کرد و او شب گذشته اعلام مرد هدفی جز کمک به سانتوس نداشته است و از تصمیم باشگاه ناراحت است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

استقلال در تلاش برای رد کردن موانع پیش رو!

ماجرای دزدی من یونایتد از رئال چه بوده است؟

author
نویسنده :

محمد امین کریمی

تکنسین فناوری اطلاعات و ارتباطات با 12 سال سابقه ورزش در رشته تکواندو!