اروپا

به گزارش ورزشیها، لوکا مودریچ از سال 2013 در رئال مادرید بازی می کند و تمام افتخارات ممکن را هم بدست آورده است. او حتی در سال 2018 برنده توپ طلا هم شد. او که در 35 سالگی همچنان یک وزنه سنگین برای رئال به حساب می آید فقط 1 سال از قراردادش مانده است و خبری هم از تمدید قرارداد نیست. او در سال 2018 بود که قراردادش را با رئال مادرید تمدید کرد.

او که در آستانه جدایی از رئال است اما رویایش بازنشستگی در این تیم است. او این مسئله را در مصاحبه هفته پیش هم تکرار کرد و گفت به جدایی فکر نمی کند. او 2 سال پیش چیزی نمانده بود تا به اینترمیلان ملحق شود ولی در رئال ماندنی شد و حالا به تنها چیزی که فکر می کند رئال مادرید است.

به نظر می رسد اخیرا او از طرف مدیربرنامه اش به باشگاه رئال مادرید خبر داده است که حاضر است بخشی از دستمزد خود را ببخشد  تا بتواند سال های باقیمانده از فوتبالش را هم در رئال مادرید سپری کند.

موضع رئال هم در اینمورد مثبت است ومیخواهد به مودریچ تمدید قرارداد 1 ساله با تمدید سال به سال پیشنهاد کند. این در حالی است که مودریچ میخواهد تا جام جهانی2022 برای رئال بازی کند و سپس از فوتبال خداحافظی کند. او در جام جهانی قطر تقریبا 37 ساله خواهد بود.

مودریچ که به سال های پایانی فوتبالش نزدیک می شود هنوز سطح فوتبالش تغییری نکرده است. رئال می داند که با این که مودریچ به سال های پایانی فوتبالش نزدیک می شود هنوز هم منفعت نگه داشتنش بیشتر از از دست دادنش است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

افشین قطبی، رافا بنیتس را زمین گیر کرد!

مانه رکوردشکنی در لیورپول را آغاز کرده است!

author
نویسنده :

امیر علی پور

کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی ، کارشناس سئو و مدیریت محتوا