اروپا

به گزارش ورزشیها، همانطور که لیونل مسی متبحرترین چپ پای دنیاست که توانایی به هم ریختن دفاع حریف را دارد بر کسی پوشیده نیست که محمد صلاح هم یکی از بهترین چپ پاهای دنیاست.

محمد صلاح با توانایی خیره کننده اش دفاع تیم اورتون را به هم ریخت تا گل دوم تیمش را در نیمه دوم دربی مرسی ساید به ثمر برساند. جردن هندرسون که از سمت چپ توپ را به روی دروازه ارسال کرد با دریافت ناقص مدافع تیم اورتون همراه شد. توپ که در حال برخورد کردن به بدن صلاح بود او با مهارتی خیره کننده و با شوتی زیبا به درون دروازه اورتون فرستاد در حالی که فقط کمی از خط محوطه جریمه جلوتر بود.

البته قبل از این هم محمد صلاح در اینگونه موقعیت ها توانایی هایش را به رخ کشیده بود. اما او گلی که در آخرین بازی زد بسیار شبیه به گلی بود که در شکست 7 بر 2 لیورپول از استون ویلا زده بود.

چیزی که مسلم است این است که محمد صلاح نسبت به بازی های گذشته در فصول اخیر بسیار پیشرفت کرده است و به بلوغ رسیده است. او در بازی های قبلی توپ را حمل می کرد و کمی با توپ بازی می کرد ولی جدیدا یاد گرفته است که با نکته سنجی و با یک ضربه ای تک ضرب دروازه حریفان را باز کند.

محمد صلاح پیش از این در لیگ سوئیس و ایتالیا هم بازی کرده بود. صلاح سابقه بازی در چلسی را هم دارد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

پاری سن ژرمن چاره ای جز فروش امباپه ندارد!

بارسلونا برای از دست دادن سوارز پشیمان می شود!

author
نویسنده :

محمد امین کریمی

تکنسین فناوری اطلاعات و ارتباطات با 12 سال سابقه ورزش در رشته تکواندو!