اروپا

به گزارش ورزشیها، لوئیس سوارز که در پنجره نقل و انتقالاتی امسال با بی مهری های زیادی از سوی بارسلونا مواجه شد در نهایت این تیم را ترک کرد و به اتلتیکومادرید پیوست. او که گل های زیادی برای بارسا زده بود و سومین گلزن برتر تاریخ این تیم بود در نهایت با بی مهری تمام بارسا را ترک کرد. خروج سوارز از بارسا آنقدر عجیب بود که حتی لیونل مسی هم واکنش منفی به آن نشان داد.

هنوز هم بسیاری فکر می کنند که سوارز یکی از بهترین مهاجمان دنیاست و بارسا با خروج او کار بسیار اشتباهی را مرتکب شد. اما این موضوع را کسی نمی تواند به اثبات برساند مگر مهاجم اروگوئه ای که تا به اینجا هم در اثبات این موضوع موفق بوده است.

در رابطه با همین مسئله شاگردان دیگو سیمئونه امروز به مصاف ویارئال رفتند که این تیم را با 2 گل شکست دادند. گل اول اتلتیکو را لوئیس سوارز زد تا نشان دهد در 33 سالگی هنوز هم توانایی های بسیار زیادی را دارد. او ثابت کرد که یک مهاجم فوق العاده است و ممکن است بارسلونا این روزها حسرت این را  بخورد که چرا لوئیس سوارز را از دست داد. لویس سوارز برای تیم جدید خود در 3 بازی موفق شده است 3 با گلزنی کند.

سوارز امروز همچنین در لالیگا 150 گله شد و بعد از کریستیانو رونالدو تبدیل به اولین بازیکنی شد که در سریعترین زمان ممکن به این رکورد در لالیگا اسپانیا رسیده است.

باید دید آن طرف که بارسلونا آنسو فاتی را جانشین سوارز کرده تا چه حد می تواند از این بازیکن جوان استفاده کند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

بلوغ صلاح بیشتر و بیشتر می شود!

امیرآبادی: نمی شود از استقلال فعلا انتظار قهرمانی داشت!

author
نویسنده :

محمد امین کریمی

تکنسین فناوری اطلاعات و ارتباطات با 12 سال سابقه ورزش در رشته تکواندو!