ایران

به گزارش ورزشیها، مهدی امیرآبادی، پیشکسوت استقلال در مورد شرایط این باشگاه و سرمربیگری محمود فکری در این تیم صحبت کرد.
او در مورد سرمربی جدید آبی ها اظهار داشت:

«بهترین گزینه محمود فکری بود. هواداران به دنبال بازگشت استراماچونی یا حضور الکس نوری بودند اما وقتی نمی‌شد که آنها را به تهران آورد پس بین گزینه‌های ایرانی محمود فکری بهترین گزینه بود.»

او در مورد اینکه باید از استقلال انتظار قهرمانی داشت یا نه گفت:

«به نظرم شرایط حال حاضر استقلال اصلا خوب نیست و زمان می‌برد تا مشکلات به طور کلی حل شود. به نظرم نباید که برای این فصل از استقلال انتظار قهرمانی داشته باشیم. استقلال به هر شکل جزو 4 تیم اول لیگ حضور خواهد داشت اما تیمی که می‌خواهد قهرمان شود، باید یک دورخیزی مشخصی داشته باشد.»

او همچنین راجع به شرایط شیخ دیاباته و هرویه میلیچ گفت:

«از پرداخت باقی مانده مطالبات شیخ دیاباته خوشحالیم اما شنیده‌ام که ظاهراً قرار نیست میلیچ را برگردانند. باید هر طور شده میلیچ را به تهران بیاورند و پرداخت مطالبات او در اولویت باشد. او یکی از بازیکنان خوب ما در فصل گذشته بوده و باید در کنار او همینطور تمدید قرارداد با علی کریمی را هم در دستور کار قرار بدهند.»

اوهمچنین در مورد دورنمای استقلال گفت:

«باید بعضی‌ها دیگر جایگاه خودشان را رها کنند. چندین سال است در باشگاه حضور داشتید و باید جایگاه خود را رها کنید و فضا را به جوان‌ترها بدهید. ما چندین سال است که برای آینده استقلال امیدواریم اما امسال امید ما بیشتر است. کادر فعلی استقلال جوان و استقلالی هستند و اگر اجازه بدهند جوانان کار خودشان را استقلال انجام دهند، اگر امسال قهرمان نشویم، قطعا دو سال آینده به موفقیت می‌رسیم.»

به اشتراک گذاری این مطلب!

بارسلونا برای از دست دادن سوارز پشیمان می شود!

بائو: مربیان جوان فوتبال ایران را جذاب تر می کنند!

author
نویسنده :

محمد امین کریمی

تکنسین فناوری اطلاعات و ارتباطات با 12 سال سابقه ورزش در رشته تکواندو!

مطالب مرتبط