تحلیل بازیها

لیگ قهرمانان اروپا
۱۹ آذر ۱۳۹۸
ساعت: ۲۱:۲۵
محل برگزاری: ورزشگاه رد بول آرنا
تحلیل بازی:  هر دو تیم گل می زنند
/ بازی بیش از ۲.۵ گل دارد

 

دو تیم سالزبورگ و لیورپول سه شنبه شب در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه رد بول آرنا شهر سالزبورگ به مصاف یکدیگر خواهند رفت. کدام تیم موفق به تثبیت جایگاه خود در مرحله بعد خواهد شد؟ 

۳ امتیاز حیاتی برای تیم میهمان

در زمانی که گروه ها در حال انتخاب بودند انتظار نمی رفت سالزبورگ برابر لیورپول قرار گیرد. البته تیم اتریشی با بازی های قوی و جذاب حرف زیادی برای گفتن در دیدار پیش رو دارد. 

از جمله نکات قابل توجه سالزبورگ بازی های پر گل و شجاعانه این تیم است. شاگردان جسی مارش بیشتر از هر تیم دیگری در گروه خود در لیگ قهرمانان گل به ثمر رسانده اند. سالزبورگ دیدگاه تهاجمی دارد. این رویکرد باعث فعال بودن خط حمله و به ثمر رساندن ۱۶ گل تا این مرحله از رقابت ها شده است. هر چند سالزبورگ در دیدار رفت برابر لیورپول شکست خورد اما این شکست با نتیجه ۴-۳ و تنها با اختلاف یک گل بود. 

یک امتیاز می تواند ناجی لیورپول شود

حتی یک امتیاز می تواند صعود لیورپول را تضمین کند. هر چند کسب یک امتاز برای شاگردان یورگن کلوپ کار دشواری نیست اما نباید فراموش کرد که آنها میهمان یک تیم قدرتمند هستند. بنابراین تضمینی برای کسب امتیاز توسط لیورپول از این دیدار وجود ندارد. 

لیورپول ترکیبی از نتایج را در دیدارهای خارج از خانه لیگ قهرمان به دست آورده است. از جمله این نتایج می توان به شکست ۲-۰ برابر ناپول و پیروزی ۲-۱ برابر خنک اشاره کرد. در حال حاضر بزرگترین نگرانی کلوپ ضعف تیمش در خط دفاعی است. این ضعف در برابر تیم تهاجمی و گلزنی مانند سالزبورگ پر رگ تر و نگران کننده تر خواهد بود. 

لذت گلزنی بیشتر برای میزبان

تیم میزبان به طور متوسط بیش از ۳ گل در هر دیدار به ثمر رسانده است و مهارت خاصی در بازی تهاجمی دارد. این تیم در ۴ دیدار از ۵ بازی گروهی خود حداقل ۲ گل در هر بازی به ثمر رسانده است. باید در نظر داشت که سالزبورگ در آنفیلد ۳ گل وارد دروازه لیورپول کرده است. این نکته که سالزبورگ ۱۶ گل به ثمر رسانده و ۱۱ گل دریافت کرده و لیورپول نیز با ۱۱ گل زده ۸ گل دریافت کرده است شانس بالای دو تیم را برای گلزنی نشان می دهد. 

با توجه به نتایج و عملکرد دو تیم پیش بینی می شود هر دو تیم گل بزنند و بازی بیش از ۲.۵ گل داشته باشد.

 

آخرین دیدارهای سالزبورگ
۲۰۱۹.۱۲.۰۷ بوندس لیگا اتریش سالزبورگ  تیرول ۵ - ۱  
۲۰۱۹.۱۲.۰۱ بوندس لیگا اتریش ادمیرا سالزبورگ  ۱ - ۱  
۲۰۱۹.۱۱.۲۷ لیگ قهرمانان خنک سالزبورگ  ۱ - ۴  
۲۰۱۹.۱۱.۲۳ بوندس لیگا اتریش سالزبورگ  سنت پولتن ۲ - ۲  
۲۰۱۹.۱۱.۱۰ بوندس لیگا اتریش ولفسبرگر سالزبورگ  ۰ - ۳

 

آخرین دیدارهای لیورپول
۲۰۱۹.۱۲.۰۷ لیگ برتر بورنموث لیورپول ۰ - ۳  
۲۰۱۹.۱۲.۰۴ لیگ برتر لیورپول اورتون ۵ - ۲  
۲۰۱۹.۱۱.۳۰ لیگ برتر لیورپول برایتون ۲ - ۱  
۲۰۱۹.۱۱.۲۷ لیگ قهرمانان لیورپول ناپولی ۱ - ۱  
۲۰۱۹.۱۱.۲۳ لیگ برتر کریستال پالاس لیورپول ۱ - ۲

 

 

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

احتمال جدایی آنچلوتی از ناپولی و جایگزینی گتوزو

تیم ملی گلبال ایران موفق به کسب سهمیه پارالمپیک نشد

author
نویسنده :

امیر احمدپناه

مطالب مرتبط