فوتبال

دروازه بان توپچی ها علی رغم رضایت از سرمربی تیم می گوید تصمیم ادامه همکاری با وی به باشگاه بستگی دارد.

 لیونبرگ 42 ساله ماه گذشته جانشین اونای امری در آرسنال شد و دیشب توانست اولین برد خود با توپچی ها را کسب کند. آرسنال دیشب با سه گل مارتینلی، نیکولاس پپه و اوبامیانگ توانست وست هم را شکست دهد.

به گزارش Independent، لنو پس از این دیدار گفت:

 نمی دانم باشگاه چه تصمیمی می گیرد ، در هر صورت ما باید روی مسیر خودمان تمرکز کنیم. فردی کارش را به خوبی انجام می دهد و بازیکنان هم از کیفیت او آگاهند، ما می خواهیم بازی مالکانه انجام دهیم و توپ را حفظ کنیم و سریع آن را انتقال دهیم، همچنین علاقه داریم پرس از بالا انجام دهیم.در هر صورت  این که لیونبرگ در تیم می ماند یا نه تصمیم باشگاه است نه بازیکنان. از همان روز اول گفت که می خواهد جو خوبی در تیم حاکم باشد پس به ما گفت که دوست دارد صورت های مان را خندان ببیند. دوران بدی را پشت سر گذاشتیم، همه ما انسان هستیم و اشتباهاتی انجام می دهیم، البته این بدین معنی نیست که تلاش مان را انجام ندادیم، بلکهبه نظرم اوضاع و شرایط خوب پیش نرفت.

لنو در مورد بازی با وست هم نیز افزود:

 شما در نیمه اول می توانستید عدم اعتماد به نفس را در تیم ببینید، بین دو نیمه با هم حرف زدیم و گفتیم که باید شرایط را عوض کنیم. عملکردمان در نیمه دوم بهتر شد و توانستیم که بازی را کنترل کنیم و از شانسمان بهره ببریم و چند گل زیبا به ثمر رساندیم به به چیزی که شایسته آن بودیم رسیدیم.این برد برای هفته بعد به ما اعتماد به نفس می دهدو وقتی فردی در بین دو نیمه داشت آنالیز انجام می داد به ما نشان داد که در برخی از موقعیت ها باید شجاع تر باشیم و ما این کار را انجام دادیم. دل همه ما برای این احساس تنگ شده بود. پیش از این با اینکه تمامی تلاش مان را انجام می دادیم اما آزادی کافی برای بازی کردن نداشتیم،  فردی به ما این آزادی را داد و شما می توانستید این را در نیمه دوم ببینید پس از گل سوم اعتماد به نفس کاملا در تیم دیده می شد. این آرسنالِ واقعی است.

به اشتراک گذاری این مطلب!

پاستورلو: در صورت اثبات حقانیت استقلال استراماچونی به تعهدات خود عمل خواهد کرد

پرسپولیس 2-1 گل گهر سیرجان؛ بازگشت سرخپوشان به جمع مدعیان قهرمانی

author
نویسنده :

نیما اعلایی نژاد