بسکتبال

نگاهی داریم به بازی های 13 دسامبر 2019 لیگ NBA.

شکست ناپذیری میلواکی باکس ادامه دارد و شاگردان مایک بودنهولزر به هفدهمین پیروزی متوالی شان رسیدند.

همانطور که در جریان هستید، لس آنجلس لیکرز در دیداری تماشایی مقابل میامی هیت به برتری رسید، لس آنجلس کلیپرز از سد مینسوتا تیمبرولوز گذشت و هیوستون راکتس با شاهکار دیگری از جیمز هاردن مقابل اورلاندو مجیک به پیروزی رسید. هاردن اکنون 3 بازی با حداقل 10 پرتاب سه امتیازی در کارنامه دارد.

در سایر دیدارهای حساس، میلواکی باکس 114-127 مقابل ممفیس گریزلیز به برتری رسید. یانیس آنته توکومپو بار دیگر تحسین برانگیز ظاهر شد و 37 امتیاز و 11 ریباند کسب کرد. در غیاب اریک بلدسو، کریس میدلتون 26 امتیاز آورد و بروک لوپز نیز با 10 امتیاز و 10 ریباند دابل دابل کرد. درست است که ممفیس در این بازی شکست خورد، اما نباید از عملکرد استثنایی جرن جکسن گذشت که در این دیدار 43 امتیاز کسب کرد و 9 پرتاب سه امتیازی به ثمر رساند. لازم به ذکر است که جکسن 211 سانتی متر بلندای قامتش است.

فیلادلفیا سونی سیکسرز توانست 109-116 از سد نیواورلینز پلیکانز بگذرد و به بیستمین پیروزی فصل رسید. زوج بن سیمنز و جوئل امبید مانند اکثر مواقع ستاره های سیکسرز بودند. بن سیمنز با 24 امتیاز، 11 اسیست و 3 استیل دابل دابل کرد و امبید نیز طبق معمول با 24 امتیاز و 11 ریباند دابل دابل کرد. در شبی که جرو هالیدی 12 امتیاز و 10 اسیست به ثبت رساند، برندن اینگرم با 32 امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن میدان بود.

یوتا جز که انتظار می رود این فصل دردسر زیادی برای بزرگان NBA درست کند، موفق به شکست 106-114 گلدن استیت وریرز شد. بالاتر از مایک کانلی، بویان باگدانوویچ بهترین بازیکن جدید جز بوده است و حتی می توان ادعا کرد که او بهترین بازیکن این فصل یوتا است. باگدانوویچ در این بازی 32 امتیاز کسب کرد از جمله 8 پرتاب سه امتیازی از 13 اقدام. داناوان میچل نیز 28 امتیاز کسب کرد و در کنار این دو رودی گوبر مانند همیشه موفق به ثبت دابل دابل شد، این بار با 15 امتیاز و 15 ریباند. یوتا در حال حاضر با 15 پیروزی در رده ششم کنفرانس غرب قرار دارد.

در دیگر بازی ها ایندیانا پیسرز با درخشش مالکوم براگدان 100-110 از سد آتلانتا هاوکس گذشت، روند خوب دی وانته گراهام و شارلوت هورنتس با پیروزی 73-83 مقابل شیکاگو بولز ادامه یافت و نیویورک نیکس با نتیجه 101-103 مقابل ساکرامنتو کینگز به پیروزی رسید.

  • برچسب ها
  • NBA

به اشتراک گذاری این مطلب!

گل مهدی ترابی نامزد بهترین گل تاریخ رقابت‌های قهرمانی زیر 23 سال آسیا شد

بارسلونا کماکان وضعیت تیاگو آلکانتارا را زیر نظر دارد

author
نویسنده :

عرفان پتروسیان