اروپا

 تیاگو سیلوا و زلاتان ابراهیموویچ در سال 2012 به پاری سن ژرمن پیوسته بودند. این دو بازیکن نقش ویژه ای در پیشرفت پاری سن ژرمن طی سال های اخیر داشتند. با این وجود اما تیاگو سیلوا نقش ویژه تری را در این باره ایفا کرده است.

 

تیاگو سیلوا حالا مصاحبه جالبی درباره حضور در پی اس جی و ارتباطش در آن زمان با زلاتان، انجام داده است. او در این باره گفت: " من به تازگی قراردادم را با پی اس جی امضا کرده بودم که زلاتان به من زنگ زد. او به من گفت که آیا واقعا قصد رفتن به پاریس را دارم؛ من نیز در پاسخ او گفتم که بله قراردادم را هم امضا کرده ام. زلاتان در واقع به خاطر من به پاری سن ژرمن آمد. زلاتان پسر خوبی است و من دائما با او در ارتباط هستم و احترام زیادی برایش قائلم."

مدافع برزیلی پاری سن ژرمن در رابطه با احتمال تمدید قرارداد با این تیم گفت: "امیدوارم که این اتفاق زودتر رخ دهد. به زودی درباره آن صحبت خواهیم کرد. دوست دارم که در پی اس جی بمانم و به پیشرفت باشگاه کمک کنم؛ کاری که فکر می کنم در هشت سال گذشته آن را انجام داده ام. پاریس بخش بزرگی از زندگی من است و هیچ کس نمی تواند آن را از بین ببرد. من یک برزیلی هستم که در ریو متولد شدم اما خانه دوم من پاریس به حساب می آید. "

 

 

 

به اشتراک گذاری این مطلب!

تکذیب لغو دیدار پرسپولیس و نفت

عصبانیت استراماچونی و ترک زمین تمرین!

author
نویسنده :

آناسیسما