فوتبال

کاپیتان سابق استقلال بعد از تنها نیم فصل دوری از لیگ برتر دوباره در مسیر بازگشت و پوشیدن پیراهن یکی از مدعیان اصلی قهرمانی این فصل قرار دارد.

 چند ماه بعد از ترک استقلال آن هم به شکلی غیرمنتظره، کاپیتان سابق آبی ها دوباره در مسیر بازگشت به لیگ برتر و پوشیدن پیراهن یکی از باشگاه های بزرگ و پرطرفدار ایران قرار گرفته است. پژمان منتظری که در تابستان به خاطر برخی اتفاقات قراردادش با استقلال تمدید نشد تا در زمره جداشده های سرشناس این تیم قرار بگیرد، حالا در یک قدمی پیوستن به سپاهان و تجربه ای جدید در همکاری با امیر قلعه نویی قرار دارد.

منتظری در پی کنار گذاشته شدن از استقلال در بازگشت به قطر پیراهن تیم دسته اولی الخریطیات را در کنار مهرداد پولادی دیگر ستاره سرشناس ایرانی بر تن کرد و با این تیم در صدر جدول دسته اول قطر قرار دارد. اما از آن جا که سپاهانی ها سخت در تکاپو برای جایگزینی مدافعی سرشناس برای عزت پورقاز ستاره مصدوم خط دفاعی خود هستند، نام این مدافع با تجربه در صدر لیست سبد خریدهای زمستانی آنها قرار گرفته است.

امیر قلعه نویی که به خاطر پارگی رباط صلیبی عزت پورقاز نمی تواند برای چند ماهی از این مدافع بهره ببرد، برای ترمیم ضعف های خط دفاعی خود چشم به بازگرداندن دوباره پژمان منتظری شاگرد سابق خود در استقلال دوخته است تا از او در کنار ولسیانی بهره ببرد. مذاکرات طرفین از چند روز قبل آغاز شده و بنا به شنیده ها طرفین در حال رسیدن به توافق نهایی هستند تا بازی برای سپاهان هم به کارنامه کاپیتان سابق استقلال اضافه شود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

آندو به استقلال رسید

مسی: هازارد با رونالدو فرق دارد و ویژگی‌های دیگری دارد

author
نویسنده :

آناسیسما