تحلیل بازیها

لیگ برتر بلژیک
۳۰ آبان ۱۳۹۸
ساعت: ۲۳:۰۰
محل برگزاری: ورزشگاه بوسیل
تحلیل بازی: برد یا تساوی خنت / هر دو تیم گل می زنند / بازی بیش از ۱.۵ گل دارد

 

دو تیم آنتورپ وخنت پنجشنبه شب در چارچوب لیگ برتر بلژیک در ورزشگاه بوسیل به مصاف یکدیگر می روند. آیا خنت با پیروزی در این دیدار موفق به کم کدن فاصله خود با کلوب بروخه صدرنشین خواهد شد؟ 

آنتورپ پیش از فاصله لیگ برای برگزاری دیدارهای بین المللی موفق شد در خانه با نتیجه ۲-۱ برتیم صدر نشین کلوب بروخه پیروز شود. خنت هم که در ۷ دیدار اخیر خود شکست نخورده است در آخرین دیدار و در حالی که میهمان تیم خنک بود حریف خود را با نتیجه ۲-۰ شکست داد. 

در حالی که آنتورپ موفق به پیروزی در هیچ یک از ۶ دیدار اخیر خانگی خود برار خنت نشده است، خنت در آخرین دیدار دو تیم حریف خود را با نتیجه ۲-۱ شکست داد. از مجموع ۶ رویارویی اخیر دو تیم در خانه آنتورپ ۲ تساوی و ۴ پیروزی برای خنت به دست آمده است. جالب است که در این پیروزی ها خنت تنها با تفاضل یک گل برنده شده است. این آمار در تمامی دیدار های دو تیم در خانه آنتورپ پس از سال ۲۰۰۳ صدق می کند. 

هر دو تیم در دیدار پنجشنبه شب تمامی تلاش خود برای پیروزی و شکست نخوردن را خواهند کرد. تیم آنتورپ که تنها در ۲ دیدار از ۶ بازی اخیر پیروز شده است به دنبال کسب امتیاز و بهبود وضعیت خود در دیدار پیش رو است. از سویی تیم خنت نیز که در ۷ دیدار اخیر با ۴ پیروزی و ۳ تساوی شکست نخورده است می خواهد با کسب امتیاز خود را به صدر جدول نزدیک کند. 

در فصل جاری لیگ برتر بلژیک آنتورپ فقط در یک دیدار خانگی شکست خورده و خنت نیز در دو دیدار خارج از خانه شکست خورده که یکی از آنها برابر کلوب بروخه بوده است. با توجه به اینکه خنت در ۶ دیدار از ۷ بازی اخیرخود ۲ گل یا بیشتر به ثمر رسانده و آنتورپ در تمامی ۸ دیدار خود گل به ثمر رسانده شانس گل زنی هر دو تیم بالا است. البته دریافت حداقل ۲ گل در ۴ دیدار از ۶ بازی اخیر آنتورپ آمار خوبی برای این تیم به حساب نمی آید. 

با توجه به نتایج و عملکرد دو تیم پیش بینی می شود خنت برنده شود یا به تساوی برسد، هر دو تیم گل بزنند و بازی بیش از ۱.۵ گل داشته باشد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

آخرین تمرین تیم ملی فوتبال امید برگزار شد

مذاکرات برای بازگشت زلاتان به میلان

author
نویسنده :

نیما اعلایی نژاد

مطالب مرتبط