تکواندو

نایب رئیس فدراسیون تکواندو توضیحاتی را پیرامون کیمیا علیزاده ارائه کرد.

زهرا سروی در خصوص آخرین شرایط بانوان تکواندو و همچنین کیمیا علیزاده اظهار داشت: با برنامه ریزی هایی که شده اردوها را از فردا شروع می کنیم اگر چه کمی دیر است.در خصوص علیزاده باید بگویم که به هیچ عنوان نباید روی سلامتی اش ریسک کند. البته در این زمینه باید پزشکان نظر نهایی را بدهند.

وی در خصوص اینکه به نظر می رسد وی بعد از مسابقات المپیک 2016 انگیزه خود را از دست داده است، گفت: علیزاده بعد از افتخار آفرینی در مسابقات جهانی مدال نقره را کسب کرد و یک رکورد جدید را در مسابقات ثبت کرد و اینگونه نبود که افت شدید داشته باشد. او در این مدت هم آسیب دید و هم متحمل بیماری شد. وظیفه ما هم بود کنار این ورزشکار خوب باشیم و بهترین پزشکان او را تحت مراقبت قرار بدهند.

نایب رئیس فدراسیون تکواندو که با برنامه رکورد صحبت می کرد در خصوص اینکه مثلا فرزان عاشورزاده چند سال پیش عالی کرده بود ولی به یکباره او سهمیه المپیک را از دست داد و ظاهرا برخی تشویق ها و القاب ها روی ورزشکاران جوان تاثیر منفی می گذارد، اظهار داشت: متاسفانه القاب سونامی و نابودگر در آن مقطع توسط فدراسیون جهانی به عاشورزاده داده شد که این از طرف ما نبود ولی در مورد علیزاده باید بگویم اول سلامتی این ورزشکار برایمان مهم است و سپس ورزش قهرمانی. هنوز فرصت برای علیزاده و دیگر ورزشکاران وجود دارد که اگر در شرایط اولیه نتوانستند در کسب سهمیه حضور داشته باشند باز هم این شانس را داشته باشند در مسابقات انتخابی شرکت کنند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

لتو: مشکل ما در استقلال پول نبود

تاریخ‌سازی «خواجوی» در فوتبال ایران

author
نویسنده :

سید مهدی صفدری

خبرنگار و علاقه مند به اینفوگرافی ،گرافیک، فوتبال، تنیس و ورزشهای دیگر